pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

нащадки Хазарії

«Незважаючи на тиск, який здійснюється на уряд, у тому числі за допомогою залучення безпринципних представників Генеральної прокуратури, шельфи Чорного і Азовського моря знаходяться під контролем держави», – заявив О.ТУРЧИНОВ, коментуючи рішення комісії, і наголосив, що «уряд не допустить реалізації схем, вигаданих корумпованими чиновниками щодо привласнення стратегічних ресурсів держави, які належать нашим нащадкам».
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,202677468

Александра Турчинова, который после «оранжевых» событий стал председателем СБУ. Александр Турчинов (еврей)...
http://www.ua-pravda.com/index.php?Itemid=1&id=313&option=com_content&task=view

Ближайший сподвижник Юлии Тимошенко - сектант, педераст и бывший осведомитель?
http://forum.msk.ru/material/news/4891.html

У Росії понад 10 років немає жодних зобов`язань поставляти Україні газ.
Росія експортує до ЕС 150 млрд. кубів газу, з них власного (сибірського) лише половина, інша - спекуляція газом сереньоазійським (передусім туркменським) як самим через "Газпром", так і підконтрольні йому структури - Росукрєнерерго і наступники.
Дефіцит газу в самій Росії стрімко зростає. За словами Чубайса він може сягне з 4 млрд торік, до 40 млрд. м3 у 2010.
Як наслідок Росія пішла на безпрецедентний крок - викуповувати за європейськми цінами весь середньоазійський газ (мінус відстань по транзиту). Гешефту - нуль, навіть збитки будуть, адже газ піде на внутрішньоросійське споживання кількоразово дешевше. Коротше кажучи Росія ладна віддавати нафтодолари за газ. Уся ця комбінація аби залишити Україну без газу.

Коли ми згадаємо коло зацікавлень Юлії Володимирівни у останній час, то усі вони в межах планованої ще 1920 році єврейської держави: Одеський припортовий завод, міст між Кримом і Краснодарським краєм (угода з Лужковим) і саботаж розробки Україною газових родовищ.
Subscribe

 • бабы доведут до цугундера

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments