pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

 • Music:

гои славяне

"Жалеть  гоя запрещено и сожалеть о нем запрещено, хотя бы ты видел его погибающим - утопающим в реке или близким к другой смерти".


16 жовтня, у день жалоби у зв'язку з трагічною загибеллю людей у Дніпропетровську через вибух газу в житловому будинку, жодна телерадіоорганізація, крім радіо "Промінь" і радіо "Ера" не виконали в повному обсязі правил мовлення в жалобні дні. Відповідно до моніторингу Нацради, телеканали "Ут-1", "Кіно", "Україна", "ICTV", "OTV", "Ru music", "Enter music", "М-1" взагалі не змінювали сітку мовлення в цей день.
Ряд телеканалів залишили у своїх передачах окремі розважальні передачі. Зокрема, телеканал "ТЕТ" транслював передачу "Дом-2", "Новий канал" - "Щоденник "Фабрики зірок", "СТБ" - "Ранковий виграш", телеканал "Сіті" - передачу "Таксі", а телеканал "НТН" - кінокомедію "Джек Восьмеркин - американец".

Жоден з телеканалів, крім "1+1" не розмістив повноцінних повідомлень про день жалоби й інформацію, у зв'язку з чим він оголошений.

"ТЕТ", "М 1", "Золоті ворота", "Люкс FM" і "Джем FM " взагалі не розміщали у своєму ефірі повідомлення про день жалоби. Як зазначив Шевченко, 20 листопада, у день жалоби в зв'язку з трагічною загибеллю гірників на шахті ім. Засядька в Донецьку, Нарада також зареєструвала велику кількість порушень.

http://www.pravda.com.ua/news/2007/11/21/67167.htm


Тіла загиблих гірників з шахти Засядька не піднімуть ще кілька місяців.
http://www.pravda.com.ua/news/2007/11/21/67183.htm

"Погребать гоя - дело нечистое, а следовательно, смертный грех."
Subscribe

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • не ахти

  Все це лайна варте, — відповів Палівець, Я.Гашек "Пригоди Швейка" Таганский районный суд Москвы арестовал на 10 суток комика Идрака Мирзализаде…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments