pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

кінець знання

Сьогодні, 03 листопада 2007р., один з 2х останніх книжкових магазинів на Хрещатику у Києві - ТОВ книжковий магазин “Знання” - одержав листа від комунального підприємства “Київжитлоспецекслуатація” за підписом керівника О.Копала з вимогою до 10 листопада 2007г., тобто протягом тижня, звільнити приміщення магазину за адресою вул.Хрещатик, 44 (у цьому приміщенні магазин працює більше 75 років) і передати його у розпорядження “Київжитлоспецекслуатації”. 
 Доля магазину “Знання” дуже невдовзі може спіткати і книжковий магазин “Сяйво” на початку віл.Червоноармійської.
http://der--doktor.livejournal.com/15051.html

Денис Басс — перший заступник Черновецького. Реалізує розпорядження Черновецького щодо вигнання всієї україномовної преси та книжок у своєрідне гетто у віддаленому закутку Києва.
<input ... >

Зіна Калай-Клайтман — посол держави Ізраїль в Україні. Грубо порушує норми міжнародного права і дипломатичного етикету. Фактичний керівник і координатор антиукраїнських дій міської влади проти українського слова, українських видань, української культури.

Дмитро Джангіров — шеф-редактор газети “Хрещатик” і фактичний керівник “мерського” медіа-холдінгу. Відзначився винятковим цинізмом і патологічною українофобією у своїх телевізійних антимайданівських коментарях ще в 2004-му році. Цю ж гидотну політику продовжує нині через газети, радіо і телеканали, фактично приватизовані сіоністським кланом Черновецького.
 
 Роман Костріца — шеф-редактор сіоністської газети “Вечірній Київ”. За короткий строк знищив видання, що протягом 100 років було одним із символів столиці. “ВК”, редагований перевертнем Костріцою, за рівнем злочинної послужливості меру-українофобу скотився до рівня використаного кондому.

 

Дмитро Табачник
— віце-прем’єр з гуманітарних питань. Досі публічно не вибачився за своє образливе порівняння письменників, що пишуть українською мовою, з соціальними маргіналами.

 
Леонід Черновецький — мер Києва і голова КМДА. Віддав позазаконне розпорядження про вигнання з Майдану Незалежності продавців україномовної книги та преси. Цих людей не зачіпали навіть найрадикальніші представники майданних регіоналів.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment