pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

І один у полі воїн

Журнал автора книжки "Донецька мафія" головою фонду"Антикорупція" Б.Пенчука (не плутати з Пінчуком)
http://penchuk.livejournal.com/

" Смешно видеть раскосые глаза.... Генеральная прокуратура заполнена выходцами из Донецка, Макеевки и др. "городов-героев". Они пришли сюда, на Резницкую и Борисоглебскую, совершив головокружительную карьеру : кто из провинции, работая на захудалой должности в какой-нибудь районной прокуратуре Донецкой области не мечтал стать городским прокурором, или работать в областной прокуратуре? Только в сладких снах им мог пригрезиться Киев."

"Так. Я кілька разів вже був у прокуратурі. В мене склалося таке враження, що сьогодні генпрокуратура – це не є генеральна прокуратура України. Це генпрокуратура Донбаса, яка виконує лише політичні замовлення. Коли почався мій допит, то представники генпрокуратури хотіли примусити мене, щоб я розмовляв російською. Тобто люди, які зараз там перебувають, не знають і не хочуть знати української."

"Взагалі усі ті негаразди, які є зараз у “Партії Регіонів” пов’язані з боротьбою спецслужб Росії. Зараз “Партія Регіонів” розділилася на дві частини. Одна знаходиться під впливом Віктора Януковича, а інша – це зона впливу Рината Ахметова. У нас є матеріали, які ми хочемо показати в новій книзі “Донецька мафія та спецслужби”. Клан Януковича є представником федеральної служби Росії (ФСБ). Клан Ахматова є представником російської служби СВР – служба внешней разведки. Тобто відбувається звичайна боротьба між спецслужбами."


"Хто у березні 2005-го що-небудь чув про Януковича? Його кілька разів показали по телевізору і всі зрозуміли, що він тепер ніхто і звуть його ніяк. Але завдяки непрофесійним діям Луценка, Янукович воскрес і саме Луценко відновив Партію регіонів своїми, як я вважаю, протиправними діями. Саме Луценко був причиною того, що сьогодні Партія регіонів стала найбільшою силою, а Янукович має найбільший рейтинг.
Так ось, коли Ахметов виїхав закордон, представники помаранчевого табору поїхали з ним домовлятися. "


Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments