pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

Ізраїль відгороджує Україну від Європи

Як відомо Польща вводить для українців "шенгенські візи", тобто "за гроші" + багатотижневе приниження, перед тим як відмовити.
Що стоїть за цим фактом?

Оттавський вісник, Канада,
2005

ЧАС НА НОВІ СТІНИ. Версія європейська Будівельні фірми, які відзначилися на ізраїльському загороджувальному проекті, Євросоюз залучить до будівництва новогосхідного кордону. Інформацію “Німецької хвилі” про побудову загороджувальної стінина кордоні Євросоюзу із Україною, Росією та Білоруссю, підтвердила впливова ізраїльська фінансова газета Globes. Газета пише, що на побудову стіни європейців спонукала незахищеність кордонів трьох східнослов’янських країн від зростаючої кількості нелегальних мігрантів з країн Азії, котрі, манівцями долаючи сотні кілометрів, намагаються прорватися до Євросоюзу. Globes наголошує на тому, що керівництвоЄС вже не раз критикувало український уряд за недостатню ефективність та наполегливість у боротьбі з нелегальною міграцією.  Водночас газета дивується з того, що боротися з цим явищем європейці вирішили, взявши за основу саме ізраїльський захисний мур i запросивши ізраїльські фірми. Особливо з огляду на те, що ЄС на офіційному рівнін еодноразово засуджував проект побудови ізраїльського захисного муру,вказуючи на порушення прав цивільного палестинського населення.

Контракт на побудову європейської стіни з однією із європейських фірм, що представляє інтереси Євросоюзу, на постачання та обладнання захисного муру системами відеоспостереження, дистанційного контролю та сигналізації підписала ізраїльська фірма “Магаль”, яка опікується технічним забезпеченням проекту захисної стіни в Ізраїлі.На другому етапі до участі у побудові стіни доєднається інший ізраїльський технологічний гігант — концерн El Far electronics, який переміг у тендері на проектування та комплектацію захисного муру.


За оцінками військових експертів, на здійснення проекту ЄС витратить декілька сотень мільйонів доларів, враховуючи витрати навстановлення веж спостереження, будматеріали та технологічне обладнання. Прокладання одного кілометра захисного муру фахівці оцінюють у 2 мільйони доларів. Ця сума є лише трохи вищою від тієї, яку платить ізраїльський уряд підрядчикам, що будують стіну уздовж iзраїльсько палестинського адміністративного кордону.Представники компанії “Магаль”, усвідомлюючи широкий суспільний резонанс, який проект нового захисного муру викличе у Східній Європі,наразі утримуються від коментарів.

Проте ізраїльські політики скористалися нагодою, щоби піддати різкішій критиці зовнішню політику Євросоюзу, який з одного боку засуджує Ізраїль за зведення захисної стіни, щоб запобігти проникненню терористів, а з іншого боку готує проект копії цієї ж стіни, яка ізолює громадян України, Білорусі та Росії від західних сусідів. У представництві Європейської комісії в Україні українським журналістам заявили, що вони інформацію “Німецької хвилі”коментувати не будуть. Такі коментарі, за твердженням представництва,може давати лише офіційний речник, який вийде з відпустки не раніше як 30 серпня.Директор Європейського інституту інтеграції та розвитку Дмитро Видрін, назвав таку інформацію повним абсурдом. Він вважає, що Європа створена для того, аби руйнувати стіни, а не зводити їх. Крім того, для ЄС стіна є елементом волюнтаризму і авантюризму, вона суперечить духу і філософії Євросоюзу. Заступник голови Української народної партії,надзвичайний і повноважний посол Антон Бутейко зауважив: якщо плани будівництва цієї загорожі на кордоні є правдою, то це буде означати, щов Європі є привиди антикомунізму, “замішані” на антиукраїнськості, які хочуть відірвати Україну від Європи.

Натомість народний депутат відблоку “Наша Україна”, член парламентського комітету з питань Європейської інтеграції Роман Зварич зазначив: що ситуація навколо нової огорожі для нього є тривожною та незрозумілою. І додав, що він буде скеровувати депутатське подання до Міністерства закордонних справ з метою отримати офіційне пояснення щодо цього, зокрема і від Євросоюзу через МЗС. Ну що ж. Почекаємо – побачимо що є правдою.
Дмитро КАНЕВСЬКИЙ, Ізраїль.
http://ov.ottawa-litopys.org/docs/06ov2005.pdf

У Європі такі ж "європейські" уряди, як в Україні "український". Вони ще, бачте самі собі "дивуються"!  Ви шось чули про "широкий суспільний резонанс" від якогось там Шустєра чи Табачьніка? Ото ж бо й воно.

Попередні теми. "Європейці" та їх наміри щодо українців. 

Subscribe

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • не ахти

  Все це лайна варте, — відповів Палівець, Я.Гашек "Пригоди Швейка" Таганский районный суд Москвы арестовал на 10 суток комика Идрака Мирзализаде…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments