pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

есть такая партия

від morthan2006

Дуже правильно. Щоправда в українській мові нема такого слова "ублюдок" - дегенерат, виродок.

З програми партії.

П’ять антиублюдкових заповідей
Партії вільних демократів


Ніколи не довіряй жодним обіцянкам ублюдків. Вони все рівно тебе нахабно одурюють і підступно «прокинуть». Якщо тобі не в терпець бути одуреним, то краще вже піти до наперстовиків – дешевше обійдеться.
Ні в якому випадку не ходи на зустрічі з політиками–ублюдками, тим паче, не вступай до їх ублюдкових партій. Ублюдковість заразлива, тому жодних контактів з ними.
Ніколи на виборах не голосуй за політиків-ублюдків і партії, які очолюють ублюдки. Голосуючи за одного ублюдка, ти руйнуєш життя і надію тисяч нормальних людей.
 
</span>За вільну Україну без ублюдків!

Як відрізнити ублюдків від нормальних людей?

Є три найбільш характерні та стійкі ознаки, які дозволяють безпомилково відрізнити будь-якого ублюдка від нормальних людей.

Перша: У всіх ублюдків існує незнищенне бажання жити за рахунок народу. Жити кучеряво та безбідно. Тому ублюдки постійно крадуть. Крадіжка – їх спосіб життя. У них безперервно сверблять руки на чуже добро. Вони крадуть все і у всіх. Вони крадуть газ та вугілля, метал та цемент, станки та машини, доми та квартири. Вони оббирають пенсіонерів, вириваючи зі слабких старечіх рук шматок хліба. Вони оббирають студентів, здираючи з них три шкури за можливість навчатися. А зараз овни збираються красти голоси виборців, щоб зберегти своє право на тотальну крадіжку.

Друга: Ублюдки завжди брешуть. Брешуть нахабно й цинічно, не не красніючи при цьому і не боючись людського і Божого суду. Вони брешуть виборцям, говорячи про свої «руки, які начебто ніколи й нічого «не крали». Вони брешуть податковим органам, маючи домівки вартістю у декілька мільйонів доларів, але офіційно декларуючи двокімнатну квартиру в «хрущовці» чи запевняючи всіх у тому, що живуть в «орендованих» домах... Коротше, вони брешуть усім і завжди.

Третя: Ублюдки зневажають простий народ. Його доля їм глибоко байдужа. Тому вони й обкрадають його, і брешуть йому. На виборах вони обіцяють народу Царство Боже чи блаженне Біле Братство ще за життя, а от після виборів роблять усе, щоб життя йому видалось найсправжнісіньким темним адом.

За класифікацією Партії вільних демократів існує три види ублюдків:

Ублюдки-vulgaris (звичайні): Це, в основному, мілкі чиновники та депутати місцевого рівня. Вони ще тільки вчаться красти, брехати та зневажати народ. Тим не менш, усього за декілька років державної сулжби вони купують собі величезні будинки та дорогі машини, влаштовують своїх дітей до престижних та зарубіжних учбових закладів.

Ублюдки-професіонали: Це великі чиновники Секретаріату Президента, Кабінета міністрів та продажні антинародні депутати. Це вже «біла кістка» серед іншого строкатого ублюдкового стану. У них шикарні палаци, багатомільйонні рахунки за кордоном, бізнес на підставних осіб і неміряна земельна власність. Вони відпочивають лише на престижних світових курортах, а їх діти, від третіх шлюбів, вчаться у найдорожчих зарубіжних ВУЗах.

VIP-ублюдки: Це «золота десятка» найублюдковіших вищих політиків країни. Найголовніше для них у житті – вже не гроші, яких у них неміряно, а сама влада. Влада, яка дає їм можливість красти необмежено і брехати безмірно. Ці ублюдки – штучний продукт нашої політичної системи і найбільше гальмо на шляху народу України до кращого, вільного, вартого людини життя.Наша элита давно стала антиэлитой – не способной ни к чему продуктивному. А знаете, как в просторечье называется антиэлита? Ублюдки! То есть, это те, кто не способен плодоносить, давать какой-то продукт. В силу этого Партия вольных демократов и взяла лозунг – мы этих ублюдков заставим быть честными.

Мы должны сказать, что сегодня в Украине умерла мораль. И подумать, с чего нам восстанавливать мораль, что может восстановить церковь, какие социальные ниши остались для морали – образование, культура или что-то еще.

Мы предали американцев, когда ушли из Ирака, а сегодня мы предаем иракцев, когда не пускаем их в качестве иммигрантов в Украину.

- Чтобы народ Украины побыстрее сказал нашим  главным политикам: «Ублюдки, на выход!»
Д. Видрін.
http://pvd.kiev.ua/news.php?id=519

Плагіят насправді. Ось звідси:

СУТЬ ПРОБЛЕМЫ
Интервью Григория Петровича Климова по случаю его 80-летия.

МЕРЗКИЕ ДЕГЕНЕРАТЫ - ВОН ИЗ СРЕДСТВ МАССОВОЙ ИНФОРМАЦИИ, ВОН ИЗ СИСТЕМЫ ПРОСВЕЩЕНИЯ, ВОН ИЗ ИСКУССТВА, ВОН ИЗ ЦЕРКВИ!!!

Первой ласточкой новой эры, первой ласточкой окончания 300 летнего процесса разложения и загнивания христианской культуры, первым индикатором того, что у власти наконец-то оказалось НАШЕ правительство - должно быть НЕМЕДЛЕННОЕ и НЕУСТАННОЕ оповещение ВСЕХ слоев населения через ВСЕ средства массовой информации об ОПАСНОСТИ ИСХОДЯЩЕЙ ОТ МЕРЗКИХ ДЕГЕНЕРАТОВ.

http://www.interunity.org/links/zay6.htm


Все б нічого та й самі "вільні демократи" - "тоже из этих", а отже все чергова маніпуляція з метою "не ходи на вибори" (для сомнєвающіхся).

Ви сперш оприлюдніть статистику скільки серед тих "ублюдков" українців, росіян і євреїв, а народ вже й самий розбереться. 

Неабияк потішило, шо "Мы предали американцев, когда ушли из Ирака". Це як розуміти? Шо Коломойський з Бродскім кинули Рамсфєльда , а отже  тим хто там гинув (українцям) має бути за те соромно?
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments