pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

"Україна без Москви"

Після армії я не пристаю до жодного колективного дійства, та все ж 24 серпня 1991 року я був перед Верховною Радою і не розтуляючи рота кивав голову в такт воланню натовпу "Україна без Москви!" . Перед наповпом, метрах у 10 від мене, на імпровізованій трибуні стояли щойно прибулі з Москви Собчак і Руцкой. Собчак звертався до натовпу, українською, як йому здавалося, мовою "Куди ві таропітєся?"
Певно шо з боку юдейських напівкровок-московітів це було блюзнірством. Ймовірні українські претензії на свою частку сибірського нафтогазу, який вони вже дерібанілі, були зовсім ні до чого. Росія, власне, вже понад рік була сувєрєнной. Все вирішилося ще 12 червня 1990 року під орудою Єльсона-Єльцина.

Дивлячись на доньку Собчака Ксюшу схоже , нема сумнівів, що він був справжнім виродком, "за Клімовим". Та й Руцкой , згадуючи події жовтня 1993-го виявився не меншим дегенератом, бо ж на його совісті  сотні життів.

Та все ж приємно згадати оте "Україна без Москви" сказане нарешті прямо і у вічі. (Звісно я не проти незалежності, я проти того що Україна була так брутально пограбована.)

Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments