pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

 • Music:

шкільне

"У Маріуполі вчителька через суд примусила вибачитися свого учня за образу. Безпрецедентну в Україні справу розглянув Орджонікідзевській районний суд міста.
Микола Вербицький, учень одинадцятого класу у відповідь на зауваження вчительки на уроці відповів брудною лайкою. Викладач української мови і літератури загальноосвітньої школи № 41 Тетяна Носко подала скаргу до суду. Саме таким чином вчителька з 30-річним досвідом роботи вирішила захистити честь та гідність.

Згідно з рішенням суду, лихослов у присутності учнів усіх класів вибачився перед педагогічним колективом і вчителькою. Батьки старшокласника зобов'язані виплатити педагогові моральний збиток - 400 гривень.

Микола Вербицький, учень: "Я не считаю, что я виноватый вообще. Не говорил я ничего. Я говорил со злости и сказал на себя из-за того что у меня забрали шпаргалки."
http://5tv.com.ua/newsline/184/0/41468/

Захід пройшов ці процеси ще 40 років тому. Мається на увазі остаточний поділ загальноосвітньої школи на "для бидла" і на "для еліти" , яка тим бидлом керуватиме. Типовий сюжет американських фільмів - про вчителя в школі "для бидла". Йому сідають на голову, матюкають, зневажають, а часом і вбивають.
 "Виховання особи" остаточно заступається "фабрикою суб`єктів".
Сумна іронія , шо Вербицький - прізвище не тільки цього бовдура, який навіть не розуміє у чім справа (матюки майже легалізовано), а ще й прізвище автора мелодії "Ще не вмерла."
Принаймні одна обставина радує - прецедент штрафу за матюки. Може й справді "Ще не вмерла"?
Якшо справа піде, то кишеньковий диктофончик може неабияк поправити фінансові справи учителя.  І без хабарів.
Subscribe

 • бабы доведут до цугундера

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments