pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

 • Music:

налаштуй свій мозок

Якось одна знайома жіночка покликала мене попрацював у одній напівдержавній установі ("Тебе будет интересно"). У кімнаті було до 20 співробітників - половина жіноцтво, тому там од самого ранку стояв лемент.  Начальство, певна річ, було суціль дегенеративним, бо послуговувалося у спілкуванні з підлеглими переважно матюками.   Податківці і стрижена публіка навідувалися мало не як на роботу.  
Охорона вижирала всі наїдки, випивала все питво і крала шо тіко могла. Телефони лопалися від скарг і погроз. Кілька разів викликали "швидку", бо комусь ставало зле -- кому виразка шлунку, а кому й "біла гарячка"...
Словом така собі фірма непевних часів. Платили як на ті часи добряче (установа займалася енергоносіями), офіс був у гарномі місці, мій стіл був біля вікна з видом ген на весь Київ -- що ше треба? 
Я був там наймолодшим, тому на мене  намагалися скинути всю дурну роботу. Якась хвойда заявляла мені прямим текстом : "Мне обещали , что я буду приходить только за зарплатой! Поэтому ты ОБЯЗАН!...". Будь-яка штатна шльондра вважа себе господаркою у офісі -- просто біда з тим. Я на такі балачки реагував тим, шо посилав своїх воріженьків під три чорти, а потім ше й виставляв їх на загальний посміх. Мені це вдавалося. Зрештою я догрався до того, шо однього ранку на мене, мов з ланцюга, зірвалося кілька моїх злостивців. Чого мені тільки не понавиказували! Мабуть у тій "конструктивній критиці" й було яке раціональне зерно, та коли моя начальниця (а у неї весь час трусилася голова) заволала "Или ты или я !....!", то я сказав просто: "От меня больше пользы, чем от такой дуры как вы." І додав з притиском "Я остаюсь!"  Іншим лементувальникам я зазначив: " Без меня вы тут все сдохнете." І то була щира правда, бо доки я не прийшов, то так воно й було -- сиділи до ночі без вихідних.  А я граючи, та ще й з доброї волі робив десь 90% розрахункової роботи, від чого принаймні половина співробітників була статистами: теревенили з ранку до вечора та бігали по магазинам. Я міркував собі так: якшо те для чого прийняли на роботу цю от людину я заміняю  навіть не макросом, а функцією Lookup, то така людини має сидіти тихесенько, а не стрибати мені у вічі. 

   Отже коли надходив вечір, то я не поспішав додому. Я вмикав одну й ту саму касєтку, надягав навушники, і поринав ув улюблену (гм..) роботу, яку спеціально відкладав на вечір.   Яким би не був важким день , та  жодного разу  мені не боліла голова. Навіть майже опівночі, йдучи до метро затишними вуличками Печерська я почувався мало чи не просвітленим. Я взагалі мався дуже впевнено. Жодні "енергетичні вампіри", котрими аж кишіло довкола, не висотували моєї життєвої енергії. Хтозна в чім там була річ.

...А річ була у музиці на тій безименній касєтці, яка невідомо де і взялася.
Як виявляється це був альбоми "Egg of Time" та "Child of a Dream" якогось дуже непростого Джефрі Томсона:

Это результат девяти лет (1981-1990) непрерывных исследований по использованию звука и музыки для улучшения эмоциональной жизни человека. Слушайте его в тихой затемненной комнате с закрытыми глазами, лучше всего в стереонаушниках. Каждый из слышимых вами звуков имеет многоуровневую частотную структуру, резонирующую с волнами в человеческом мозге, и вызывает при прослушивании состояние глубокого покоя. Некоторые из звуков созданы с помощью особой технологии, именуемой “первичная обработка” (Primordial Processing).  Многие из этих звуков обработаны таким образом, что воспринимаются только на подсознательном уровне. Это вызывает отклик в виде глубокого расслабления и восстановления организма.

Взяти "Egg of Time" можна тут:
http://rapidshare.com/files/31388343/HemiSync_-_10-Muzuka_dlja_samoreguljacii-256kbps.part1.rar
http://rapidshare.com/files/31391008/HemiSync_-_10-Muzuka_dlja_samoreguljacii-256kbps.part2.rar
Мо` кому теж стане у пригоді.


UPD.
Пояснення принципу роботи "бінауральних ритмів"
http://www.hemisync.ru/hemi-sync/

Продукти інституту Монро (США), що спеціалізується на таких речах:
http://infostore.org/search?s=Hemi-Sync&type=0
також тут.

Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments