pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

 • Music:

хрещатицьке

Надвечір завітав на Хрещатика. "Європа" для нас саме закінчилася, як водиться до наступного року ( плюс нескінченність). Лише побіля міськради ще гуркотів на європейский кшталт "Брейнсторм". Що, одначе, дуже здивувало, там це надмір там британських та турецьких стягів. Для пихатих британців жадана нами Європа це шось таке continental, від чого вони завжди відкараскувалися, а турок там і взагалі бути не повинно - вони така ж Європа як і ми - ніяка не. 
Помилка виявилася зблизька: "британські" прапори виявилися прапорами горілчаного спонсора збіговиська - "Хортиці", а "турецькі" ребрендінгу UMC на МТС. Яка Європа - такі й прапори.
Навряд чи де у Європі й здогадуються шо є таке "свято".

А тепер от маю щиро визнати річ за яку мені ніяково й соромно -  усе своє життя я люблю Хрещатик. Ніде більш нема такої розкутої атмосфери, ніде енергія міста не струменить так особливо. Шось віддалено подібне є у ялтинській набережній, на площах Rynek у Кракові і Вроцлаві, на Дерибасівській у Одесі і десь якось на Сумській у Харкові. Але там усюди - сезонний чинник. На Хрещатик сезон не вплива зовсім.

Я люблю Хрещатик попри несмак архітектурної еклектики, попри купи сміття щонадвечір, попри кляті авта на тротуарах, попри туалети, шо мозолять очі, попри натовпи налитої пивом бидлоти з Suburdia, попри дурнуваті бутіки - гламурну заразу, що виїда Хрещатик із середини. Забирайте, покидьки, їх до своїх козинів та кончих-засп, а нормальним людям поверніть нарешті гастрономи, книгарні та гаряче молоко з бубликами!

Над усе я поважаю нічних прибиральників Хрещатика. Усі вони потраплять до раю.
Subscribe

 • бабы доведут до цугундера

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments