pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

жидомасона у відставку? неможливо

Піскун Святослав Михайлович, народився у березні 1959 року в мальовничому українському містечку Бердичів.

Відповідно до запису акту про народження №296 від 08.04.1959 року, не побоїмося цього слова, Герой нашого оповідання був зареєстрований під достатньо неоднозначним, але все ж таки цікавим прізвищем Фурман. На той час його мати Фурман (у дівоцтві – Святець) Тайба Лейбівна (а згодом, з легкої руки сина – Львівна), єврейка, перебувала у шлюбі з Фурманом Рафаїлом Мойсейовичем. Після розлучення у 1965 році (історія давно загубила в своїх глибинах його мотиви, але ж документальні свідчення цього так і лишилися в надрах Бердичівських архівів) пані Тайба Лейбівна, повертаючись на дівоче прізвище, надала його шестирічному синові Славіку Рафаїловичу.
Згідно із записом встановлення батьківства, зробленому 5 червня 1969 року Святець Святослав (вже) Михайлович отримав прізвище Піскун у зв’язку із оформленням його батьківства Піскуном Михайлом Семеновичем.
Як свідчать старі, вкриті багаторічною пилюкою документи з Бердичева, наш герой має рідного старшого брата – Святця Бориса Рафаїловича, який також був позбавлений прізвища Фурман після розлучення матері з Рафаїлом Мойсейовичем.
Ми читаємо твої думки, читаче: ти скажеш, ну то й що? Ну єврей наш тричі Генпрокурор, що з того? Ну, незручно йому якось своїм походженням перед суспільством вихвалятися, бо він сором’язлива і порядна людина, досвідчений і заслужений юрист, член Вищої ради юстиції України.
Дозволь з тобою не погодитися... Точніше не погодитися в окремих деталях...
Відповідно до наявних документальних підтверджень, пан Піскун дуже шанує свого біологічного батька, бо саме за його прізвищем (але під своїм ім’ям) Святослав Михайлович–Рафаїлович реєструє і впорядковує розрахункові рахунки у низці провідних європейських банків (Swiss Bank, Deutsche Bank) та в офшорній зоні на Кіпрі (Bank “Imperial”). Саме за цим прізвищем, як подейкують в коридорах Генеральної прокуратури, брати Святці свого часу розпочинали власний бізнес. Проте, як кажуть, брати швидко посварилися і навіть досі уникають публічних зустрічей, оскільки “Містер Прокуратор” дуже переживає, аби ніхто не дізнався про його походження, бо воно, як ми бачимо, є доволі цікавим “золотим ключиком”... до незчисленних сімейних скарбів.
Проникся, читаче! Скажеш повсюди бруд та брехня? А звідки тоді такий шалений тиск на редакцію Володі Арьєва та на “5 канал” взагалі з боку пана Святослава? Чим він спричинений? Про що таке зміг дізнатися продюсер “Закритої зони” по своїх “єврейських” каналах?
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,2353005

06.02.2003
Как сообщала «ПРАВДА.Ру», на Украине с подачи лидера оппозиции, народного депутата и главы Соцпартии Александра Мороза разразился «масонский скандал». А.Мороз заявил, что около 300 высших должностных лиц страны являются членами масонской ложи – Ордена Святого Станислава. В их числе Генеральный прокурор Украины, глава СБУ, Министр обороны, первый президент Украины, бывший премьер, депутаты парламента, работники СМИ, супруга президента Украины Кучмы. По словам главного социалиста, руководящий центр этой организации находится за рубежом, а потому «все, кто входит в масонскую ложу, не имеют право быть на государственной службе».
http://www.cprf.ru/articles/6180.shtml


Вспомните, что говорит наш дружок профессор Ломброзо: что почти все тяжелые преступники, как уголовные, так и политические, — это психически больные вырожденцы. Вот масоны, засевшие на верхах общества, и помогают своим “младшим братьям”. Но этим они создают в обществе анархию. Вспомните формулу: дьявол — первый нигилист и анархист.
Г.Климов" Красная Кабала"

Subscribe

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • не ахти

  Все це лайна варте, — відповів Палівець, Я.Гашек "Пригоди Швейка" Таганский районный суд Москвы арестовал на 10 суток комика Идрака Мирзализаде…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments