pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

масонські мотиви

Найзагадковіші постаті сучасного політичного світу України це:
- генпрокурор Піскун. Його весь час зі скандалами знімають, а потім знову поновлюють, і схоже так будєт всєгда.  "Книга рекордів Гінеса" вже взяла факт на замітку.
- Дмитро Табачник. Педераст, шо навчив Кучму роззявляти рота і іздавать члєнораздєльниє звукі. Прилюдно побажав Ющенку повіситися і негайно отримав у розпорядження  всю культурно-гуманітарну політику України. По квоті того ж президента, що цікаво.І хоч би йому й шо.
- Дмитро Корчинський. Відрізав голови російським солдатикам у Чечні, після чого його запросили до Кремля і подарували автобуса. Орендує найкрутіший офіс у Києві, одразу напроти Верховної Ради. І хоч би йому й шо.
- Медведчук. Так захищав, як адвокат, поэта Стуса (якого радянська влада звинуватила, що він "вызывающе говорил по-украински"), шо той отримав по максимуму і так помер у таборах через 13 років. Після чого вдячний український народ віддав йому на на мільярд долярів радянського майна, що шо вдячний Медведчук вимагав разчавити Майдан танками. І хоч би йому й шо.

Кто еті люді?!
Subscribe

 • бабы доведут до цугундера

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments