pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

вибори профінансують політологи

Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов каже, що мінімальна вартість групи політтехнологів найвищого рівня складає мінімум $200 тис. за весь виборчий цикл.
При цьому підкреслює, що зарплата політтехнологів у зв'язку з достроковими виборами не зросте, а може навіть й зменшитися, оскільки "фінансовий пік" був пройдений у 2004 і 2006 році.
"Основні ресурси витрачатимуться на рекламу, мітинги, комісії, мобілізацію виборців, і це ті гроші, які забиратимуться у політтехнологів", - зауважує він.

http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,2295172

Нагадало анекдот про одного крутелика на "джипі", який  постійно, у одному й тому місці, перевищував швидкість, мовчки віддавав міліціянту 100 долярів і їхав собі далі. Так тривало досить довго поки він не зник на три тиждні. Коли він нарешті з`явився, то міліціянт поцікавився причиною відсутності. Той каже: "Відпочивав на курорті." Міліціянт обурився: "Чого це ти, падлюка, на мої гроші відпочиваєш"?


Постійна присутність на екранах усіх отих доніїв, карасьових, грабовських, полохал знову таки нагадує анекдот про боксерів, які раптом припинили бійку, плюнули і полишили ринг "Не встигаємо за коментаторами".
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments