pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

 • Music:

довкола світу

Северная Америка
Ваш суммарный промах составил: 0 км. Вы Гуру географии! 

Южная Америка
Ваш суммарный промах составил: 1369 км. Вы Гуру географии!  (дещо схибив сперш на Гвіані, а потім на Парагваї - лише він та сусідня Болівія не мають морських кордонів. До речі сумну долю цих країн повторила Сербія, аж до нюансів.)

Азия
Ваш суммарный промах составил: 2329 км. Вы Гуру географии!  (Таджикістан і Бутан )

Европа
Ваш суммарный промах составил: 0 км. Вы Гуру географии!  (Правильно ткнув Швейцарію і Чехію, а далі вже можна і із заплющеними очима.)

Россия
Ваш суммарный промах составил 26207 км. Вы плохо учили географию в школе.  (Певно шо так, та самі спробуйте. Найприкріша похибка - Хакасія - під 3 тис. км східніше аніж треба.)
http://www.newsland.ru/public/countries/europe.php

Африки чомусь немає, та певен результат був би кращий Росії - тем менше країн (близько 50) аніж російських суб'єктів (89).

В школі по географії в мене була трійка, бо не любив я шкільної географії. Як не любила її і старенька географічка, яку ніхто ніколи не слухав.

Коли мені було років з десять раптом мене переклинило на географічих мапах і атласах. Що й не дивно, бо я ніде не був і ніц не бачив окрім Києва та кількох сіл. Певно шо того було замало. Тому майже на всі свої кишенькові гроші я скуповув у "Букіністі" старі атласи і довідники "Страны мира" і вивчав їх із маніакальним завзяттям. Відслідковував як виникали і зникали країни, як зростали міста, як змінювалися назви, устрій і таке інше. Малював таблиці і шось там вираховував. Здається я  я знав геть усе, аж до столиць окремих провінцій включно. (Про країни й не йдеться).  Аби якось дати тому вияв складав тематичні кросворди - наприклад лише островів, або з річок. Пам`ятаю змальовув із якоїсь книжки карту острова Науру (ідельна країна як мені тоді здавалася), і радів із того так, шо ледь не знетямився від захвату. І чого питається?  Ця маячня тривала років до 14, а потім воно все минулося, просто збайдужів і все, наче піджака зняв. Я ні з ким про це особливо не розпатякувався, це було шось таке my own private, та й здоровий глузд підказував, шо то мабуть  хвороба (а зара я би шо й додав, шо то " ескапізм " - слівце-присуд у Лема. Хоча ... воно ше питання - шо таке та "реальність" і чи варто в неї занурюватися аж по самі вінця.)
 Єдине, що я придбав вже по тому -  детальні мапи США та Великої Британії. Тепер воні мені зовсім  не потрібні, то дещо сумна і запізніла данина тим часам. Саме цих мап мені тоді бракувало, аж до душевного щему.
І чому в моєму дитинстві не було такої забавки як GoogleEarth? Тинявся би світами аж донесхочу. Ех.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments