pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

"он слишком много знал"

Народного депутата, представителя фракции БЮТ Григория Омельченко сбил на пешеходном переходе в районе дома на улице Институтской, 15, автомобиль «Nissan» с номером АА5751СЕ.
Парламентарий госпитализирован с переломом правой голени, черепно-мозговой травмой и многочисленными ушибами.
http://obkom.net.ua/news/2007-05-15/1110.shtml

Інститутська - найбільш дегенеративна вулиця в Києві , як у сенсі того хто по ній їздить так і сенсі того хто там мешкає, бо нормальних людей там майже не лишилося. Нещодавно саме там , на переході мене ледь не задавив "мерседес", шоправда з козирними номерами. Потвора за кермом здавалося зовсім не зважала ані на знаки світофору, ані на перехід, ані на людей на дорозі. (Зазвичай наймані водії швидко переймають світогляд і уподобання тих кого возять. "Даві" - він і давить, бо нічого йому не буде.)
Тому не виключена випадковість. Хоча, нагадаю, саме Григорій Омельченко оприлюднював інформацію СБУ щодо злочинності у вершках суспільства. Кілька його товаришів загинули саме в дорожніх пригодах.

Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment