pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

Ющенко, як стратег

28-04-2007 14:49, Абу
"тепла вана для Ющенка" памятаєте скільки разів доводилося чути цей вислів про тактику рИгіонів стосовно президента.А нікому не приходило в голову, що в Юща була та сама тактика? і що в нього, в кінцевому випадку, вона виявилася більш ефективною ніж у виконанні братви. Принаймні на сьогоднійшній день. Причому вдруге здається ця тактика була використана буквально на минулому тижні, коли всі були впевненні, що вже про все домовилися і дуже сильно розслабилися...

звичайно це тільки припущення

28-04-2007 19:02, kievlyanka

Взагалі, коли читаєш статті, дописи тощо, присвячені указу Президента, неможливо позбутися відчуття, що у Ющенкові чомусь бачать Іллю Муромця – сидів,сидів, а потім встав - і мало не здалося.. Причому це стосується як опонентів Президента, так і його симпатиків.
Ну те, що керівництво коаліції “провтикало”- це вже ясно. Але чому в них немає (хай не найкращих, але хоча б пристойних) команд аналітиків та експертів? Ющенко та його команда постійно ж давали сигнали та натяки – не те, що можна, необхідно було їх почути.
Наведу кілька прикладів, що лежать на поверхні. Хоча ,насправді, ім’я їм легіон.
Чому Президент так наполегливо домагався влітку 2006р. дотримання процедури та строків зміни т.зв.”помаранчової” коаліції антикризовою, витримав усі 15 днів для подання кандидатури прем’єра? Бо – запізнилися!!! Хай на 1 день, але –запізнилися, і Президент отримав підстави для застосування ст.90.
А яким чином туди (до коаліції) потрапили три “індивідуали”?
Заміна Рибачука на Балогу? Невже ніяких думок не викликала? Маю на увазі коаліцію етс.
А цей “плач Ярославни” про обмеження повноважень Президента та його слабкість через це. Не Ющенка персонально! А посади Президента взагалі!
Прийняття Закону України про Кабмін, коментарі СП з цього приводу- то окрема пісня.
Останні кілька місяців тільки лінивий не проїхався по Президенту. Але ж він – один з кращих банкірів, керівників НБУ та уряду країни. Це визнавали навіть опоненти. З якого б це дива такі зміни у ньому? (І при цому , коли доходить до усунення “його” губернаторів – усі ідуть лісом).А відновлення “Офіційного вісника Президента” ( у той же час відбувся різкий стрибок цін на папір, що, зазвичай, відбувається напередодні виборчих кампаній).. Тарасюк, Огризко, Яценюк – невже жодного питання не з’явилося?
Де всі аналітики коаліції? Немає? Так отож!!!!!!!!! То хто їм лікар?
Конституційний Суд – це вже навіть не смішно. Волання про непосилання на ст.90. І що – “ вы просите песен? Их есть у меня!» (с). Представник Президента у КС пан Шаповал чесно нагадав, що рішення про третій строк Кучми не знадобилося нікому. І що? Дійшло? Задумалися? Та де там. Голосування 25 квітня за наполяганням судді Джуня про чинність оскаржуваного Указу –13 суддів сказали, що чинний. А увечері -привіт від Президента по ТВ.
І т.д. і т.п. Не маю ні часу, ані бажання продовжувати ці приклади.
Поярков колись сказав, що Президент не політик, бо не ловить кайфу від інтриг, не живе ними. Так, схоже, він таки дійсно отримує задоволення від результату, а не від процесу. А задля такого результату можна і почекати, і на поступки піти, і вдати “пасічника”. “Слабкий “ Президент, якого їли за “кумовство” – одним махом прибрав сильну Тимошенко та кума Порошенка.
Мороз звик до торгів,підкилимної боротьби, “преферансних” партій з Кучмою ( та це ще з КПРС у нього). Регіонали со товарищи – звикли не стільки до інтриг, скільки до домовленностей у стилі “розборок” ( без будь-якого негативного підтексту ) на кшталт “пацан сказал- пацан сделал”, без макіавелізму та хитромудрості. Симоненко- no comments.
А Президент , схоже, виявився Політиком. Саме політиком – не інтриганом, “пацаном” тощо. И сделал всех!
http://www2.maidan.org.ua/news/download_thread.php3?bn=maidan_free&trs=-1&thread=1177760945

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments