pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

дні Суркова

Адміністрація Президента Росії Володимира ПУТІНА вважає за необхідне посилити консультативну допомогу для керівників українського уряду та парламентської коаліції.

Як повідомило УНІАН джерело, близьке до Ради національної безпеки та оборони України, у доповідній заступника глави Адміністрації – помічника Президента РФ Владислава СУРКОВА, копія якої потрапила до джерела, ідеться про те, що “розвиток політичної ситуації в Україні має тенденцію до загострення у зв’язку з розглядом справи у Конституційному Суді України”.

За цією доповідною, керівництво Адміністрації Президента Росії вважає за необхідне “підтримати усіма наявними засобами позицію прихильників урегулювання ситуації в Україні через Конституційний Суд, зокрема, сприяти підтримці такого варіанту вирішення політичної кризи з боку міжнародних інституцій”.

За висновками В.СУРКОВА, викладеними у доповідній, “непоступливість Президента України тримається на радикалізмі Ю.ТИМОШЕНКО та його впевненості у підтримці силовими структурами”. За словами співрозмовника агентства, у доповідній В.СУРКОВА йдеться про необхідність “активно доводити до Президента України інформацію (інформацію мають доводити провладні політичні сили) щодо використання його Юлією ТИМОШЕНКО для реалізації плану приходу її до влади (на посаду Президента або прем’єр-міністра України) та ймовірності розколу України в разі проведення дострокових парламентських виборів”.

За інформацією джерела, у доповідній міститься ряд рекомендацій, які Адміністрація Президента РФ має дати керівництву уряду України та коаліції: “Значно збільшити ресурс учасників масових акцій в Києві; усіма засобами забезпечити діяльність КС, не зменшуючи при цьому увагу до його членів (щоб не здавали позиції); провести заслуховування керівників силових структур у Верховній Раді та Кабінеті міністрів і вимагати від них діяти в рамках закону та не виконувати злочинні накази Секретаріату Президента України; нейтралізувати активність українських спецслужб шляхом порушення кримінальних справ стосовно керівництва; рекомендувати керівникам правоохоронних структур (МВС, Генпрокуратура, внутрішні війська) знайти причини щодо тимчасового зняття з себе повноважень (хвороба, тиск керівництва держави) та передачі управління виконувачам обов’язків, котрі здатні відновити порядок у державі; у разі непоступливості керівників силових відомств задіяти механізми обмеженого фінансування цих органів, мотивуючи це погіршенням економічної ситуації в державі”.

постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-192812.html


За спиною Путіна.

Головний політтехнолог Кремля, куратор М.Гельмана, Г.Павловского, М.Колєрова, народився у1962 році в селищі Дуба-Юрт Чечено-Інгушетії, в Шалінській районній лікарні.

Мати – Суркова Зінаїда Антонівна, за національністю єврейка, приїхала в Дуба-Юрт по розподілу по закінченню Липецького педагогічного інституту. Батько – Дудаєв Андарбек Данільбекович.

По закінченню школи поступив до Московського інституту сталі і сплавів, де познайомився з майбутнім олігархом Міхаїлом Фрідманом.

Згідно документів закінчив Міжнародний російсько-американський університет президентом якого був радикальний ліберальний пєрєстроєчнік Гавріїл Попов.
Дружина Суркова Ю.Вішнєвская проживає в Англії, в РФ практично не буває.
Наприкінці 80-ї став охоронцем М.Ходорковского (Банк Менатеп), згодом очолив службу PR-проектів.
Віце-президент Альфа-банку, лобіст інтересів президента Альфа-банку Пєтра Авена. У 1996 році почав працювати в адміністрації президента РФ Б.Єльцина заступником голови адміністрації А.Волошина.  Потрапив в сферу інтересів Романа Абрамовича, завдяки якому на початку 1998 року обійняв посаду заступника генерального директора ОРТ.

За наявною інформацією жодне рішення про виділення коштів Чеченській республіці не приймається без візи Суркова-Дудаєва.  Так, за даними екс-віце-прем’єра уряду Чечні Лечо Салєгова до 50% прибутку від отриманої нафти (загальний обсяг до 19 000 000 барелей нафти марки Бренд на суму до 1 500 000 000 $) до бюджету не потрапляє, а лишається в кишенях керівників республіки та чільних чиновників у Москві. За інформацією з достовірних джерел до процесу безпосередньо причетні Сурков-Дудаєв, Фрідман, Абрамович, Авен. З цих коштів фінансуються воєнізовані формування Рамазана Кадирова (до 7 000 бойових одиниць) і Руслана Ямадаєва (до 5 000). Разом - це бойова бригада, добре озброєна, вишколена і особисто віддана командирам. Відробляється варіант висування бойовиків до Москви (за особливим розпорядженням). Швидкість висування не більше 14-16 годин. Практично це армія головорізів, готова виконати будь-який наказ свої керівників.

По цій же темі з відкатних та брудних нефтяних коштів щомісячно до 500 000 $ виділяється Васілію Якеменко (за деякими даними – родич В.Суркова по материнській лінії) для фінансування молодіжних екстремістських ліберальних організацій («Идущие вместе», «Наши»).
http://observer.sd.org.ua/news.php?id=11357

...На людях Райков, конечно, постеснялся назвать главного педераста Кремля, но все тут же смекнули (а местные чиновники даже покраснели от смущения), что речь идет, прежде всего, о нынешнем враге номер один - Владиславе Суркове, заместителе руководителя администрации президента. Впрочем, без камер и микрофонов Геннадий Иванович не раз говорил, что Владислав Юрьевич является "парнем с голубыми оттенками".
http://www.compromat.ru/main/np/zagovor.htm

Педерасти - найперша загроза будь-якому державному устрою.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment