pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

 • Music:

за гроші

А СУДДІ ХТО? СУДДЮ КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ СЮЗАННУ СТАНІК КУПИЛИ ЗА КВАРТИРУ ЗА 2 МІЛЬЙОНИ ДОЛАРІВ

12/04/2007 09:33

Партія Регіонів вкотре довела, що вона – найкращий раціоналізатор політичної боротьби. Саме Партія регіонів вдосконалила методу Олександра Волкова – “купи собі кусочок Верховної Ради”. Дійсно, для чого витрачатися на вибори, якщо народного депутата України максимум за 2-3 мільйони доларів (посаду, кусочок бізнесу) можна прикупити, не виходячи з кабінету Клюєва. Проте, у “донецьких” переможний характер – не прийнято зупинятися на малому. Практику, апробовану на депутатах-перебіжчиках з БЮТ і НУ, було активно поширено на інші інститути влади – зокрема, на Конституційний Суд.

Звичайно, суддя Конституційного Суду – це не якийсь народний депутат Ковтуненко чи Ігнатенко, тут ставки значно вищі. Але й людей тут значно менше – всього-то 18 чоловік. Та й не потрібно всіх скуповувати, достатньо дві третини. Злі язики кажуть, що на “рєшєніє вопроса" Конституційного Суду сьогодні виділено 600 млн.грн. Це велика сума, але якщо зважити, що Конституційний Суд – це можливість визнати неконституційним Указ Президента України про розпуск ВРУ, остаточно “легалізувати” Закон України “Про внесення змін до Конституції України” від 8 грудня 2004 року (про конституційну реформу), то вартість не така вже й велика. Дєлов-то на копєйку, - якийсь “Луганськтепловозик”...

Попередня наша публікація була присвячена факту прийому-передачі хабара між заступником міністра Кабінету міністрів України, а за сумісництвом – “смотрящою” за Конституційним судом від Партії Регіонів, Оленою Лукаш та заступником Голови Конституційного суду України Сюзанною Станік. Багато з наших читачів засумнівалися у правдивості даної інформації. Мовляв, не може О.Лукаш говорити “Донбас порожняк не гонит”. На жаль, може. Самі здивувались.

Як може взяти хабар і Сюзанна Станік. Нас, наприклад, у цьому аудіо- записі здивувало інше – чому Лукаш “тикає” Сюзанні Станік. Все-таки Сюзанна Романівна їй в матері годиться. Йдеться не лише про різницю в біологічному віці; між Станік і Лукаш “дистанция огромного размера” і у життєвому досвіді. У тому числі в прокручуванні “крупних сум” в доларах США і в оборудках з нерухомістю.
[...]
І от з людиною, біографія якої гідна мафіозної оди, у квітні 2007 року розмовляє Олена Лукаш, 1976 року народження, яка їй безсоромно “тикає”... Ми також спочатку не повірили у правдивість даної історії. Однак знаючі люди повідомили про деякі бракуючі частини мозаїки.

28 березня 2007 року приватний нотаріус Сотникова посвідчила Договір дарування. Відповідно до цього договору, Оксана Федорівна Антоненко “подарувала” Сюзанні Романівні Станік дві квартири (№27-28) за адресою Нестерівський провулок, 6. Вибір Сюзанни Романівни можна лише схвалити – придбані для неї дві квартири в одному будинку на одному поверсі у Нестерівському провулку поблизу Львівської площі – це Вам не зелені папірці з великою схильністю до девальвації.

Місце дуже зручне – Нестерівський провулок знаходиться у центральній частині Києва. Є й інша зручність, для Сюзанни Романівни в її становищі абсолютно не зайва. Поруч з будинком Сюзанни Романівни – Свято-Покровський монастир (той самий, якому мер Черновецький нещодавно пообіцяв подарувати 7 кілограмів золота). З іншого боку, зовсім недалеко від будинку Станік, на вул. Смірнова-Ласточкіна, знаходиться побудований у модерному стилі греко-католицький собор. Тому, якщо Сюзанна Станік (в дівоцтві – Антошко), зважаючи на львівське походження, вважає себе греко-католичкою, то може відмолювати свої гріхи і у храмі святого Василія.

Ріелтори оцінюють сукупну вартість новопридбаних для С.Станік квартир в 2 мільйони доларів.
Одним словом, вітаємо, Сюзанна Романівна...
http://rpl.net.ua/2007/04/12/1204071.html

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments