pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

гра в м`яч

Був учора вечором на Майдані. Як і очікувалося - "душераздирающее зрелище". Погоничі кудись ведуть телят-підлітків з пивом і прапорами. Подекуди сидять зморені пенсіонери з порожнім поглядом. Довкола сміття і безнадія.

Увагу привабило хіба шо гасло над "Глобусом" .

"Стабільність! Праця! Єднання!" - це звичайно калька з "призывов ЦК КПСС к 1-му мая" - "Мир! Май Труд!". Звідти ж і "Политике партии доверяєм!" .
"Украина у нас одна!" немов вибачення за "3 сорти" - ошибочка вышла, у нас там уже свои люди.
"Конституція понад усе!" - калька з "Нація понад усе!".
Така ідеологічна і мовна мішанина виникла очевидно під час тренінгів, яку зорганізували американці для регіоналів. Тобі кидають мячика, а ти вигукуєш гасло, перше шо спадає тобі на думку. Головне аби почуватися впевнено. Якшо помітили, то саме так тримаються "синяки" у чисельних "говорильня-шоу".

Якшо ж хтось спробує звести усе докупи то зійде з розуму, бо все це суцільна маячня.

До речі "деякі джерела стверджують, що авторами одного із найяскравіших гасел партії, котре часто транслювалося – "Покращення вашого життя вже сьогодні" були американці". Дивно шо регіонали ще не звернулися з офіційним запитом до американського Госдепу.

Subscribe

 • бабы доведут до цугундера

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments