pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

прес-конференція із "заодиниччя"

Сталін якось поцікавивися у Лєвітана, чим викликана його специфічна манера читання новин "От советского инфорбюро". Лєвітан щиро визнав, що йому наперед невідомо, шо від буде читати, бо папірець йому дають безпосередньо перед прямим ефіром. Тому він вимушений читати дуже повільно і робити паузи, аби пробігти очима наперед і визначитися з тоном. Боже збав не вгадати.

Янукович не вгадує. Схоже суфлер читає  йому у навушник без виразу, тому Янукович лише тисне на наголошені склади у словах сенсу яких він ніколи не зрозуміє. На певну частину електорату (яка спримає лише тональність, бо зміст будь яких раціональних висловлювань для них закритий), такий підхід може справити враження. Але ж слухають і люди.

Те що Янукович завчив деякі слова української мови, то йому звичайно плюс, але з таким же успіхом (без лапок) він міг вивчити і телефонного довідника, на взірець отого пришелепкуватого персонажу у виконанні Дастіна Гофмана з фільму "Людина дощу". Він не аналізує, а механічно повторює. Так вчаться немовлята. Таким штукам можна навчити і папугу. 
(У той же час Азаров не здатен нормально вимовити жодного українського слова, бо його переклинює схильність до аналізу,  відтак і  упередження.)

У "Нестандартній дитині" Володимира Леві є діти із "Заодиниччя" і із "Зап`ятір`я", себто ті хто знають так мало, що й дна не видно, і ті хто знають так багато, шо усього із них і не випитаєш. 
Інтелектуально, емоційно і психольогічно Янукович підліток із "Заодиниччя".  Вийми йому з вуха суфлерську підказку і запитай скільки буде "3 х 4", він буде безпорадно кліпати оченятами і пориватися "переломать ноги", бо вловить у питанні знущання.
Ймовірно він уже знає всі літери абетки, проте сумнівно, що до кінця життя він прочитає бодай одну книжку.

Subscribe

 • бабы доведут до цугундера

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments