pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

 • Music:

Алксніс проти всіх

Депутат російської Думи Алксніс. (v_alksnis2) продовжує тему:

Я пытался напугать наивных, извините, придурков, которые сами затягивали себе петлю на шее. Я надеялся, что угроза статьи 319 напугает их и они будут держаться подальше от этого скандала. Но, к сожалению, безбашенность нашей молодежи превзошла все ожидания. И если кто думает, что СОРМ это выдумки и страшилка, то, очевидно, в недалеком будущем многим из них придется убедиться в обратном. Сотни молодых людей "отметились", оскорбляя меня, не осознавая, что они совершают УГОЛОВНОЕ ПРЕСТУПЛЕНИЕ!!!, которое зафиксировала аппаратура СОРМ. И теперь они все на крючке, и я не исключаю, что через некоторое время эти материалы будут использованы в соответствующих целях, в том числе, чтобы сделать некоторых "посговорчивее".


Для росіян матюки елемент звичного побуту. Вони лунають звідусіль, з телевізії, навіть з реклами. Тому оголошення матюків "уголовным преступлением" - з царини неможливого, це як оголосити кримінальним злочином дихання.

Алксніс латиш, можливо це шось пояснює. Не знаю, щоправда, як з матюками у самій Латвії - я там пробув лише декілька днів (Рига , Єлгава, Калнциємс). Не пам'ятаю чи чув там матюків. Здається не дуже.  У географічно сусідній, а кревно найближчій Литві російські матюки такі ж звичні як у Росії. Вкупі з високою побутовою культурою литовців це поєднання виглядає дивним.  Як пояснювали самі литовці найобразливіше слово у литовській мові - "рапужє" (жаба), тому коли вони послуговуються російськими матюками, то їх сумління мовляв чисте - чужа мова нікого не ображає.
 Відсоток росіян у Литві вдвічі-втричі нижчий аніж у Латвії, тому литовцям не загрожувала небезпека асиміляції.

Я почав матюкатися лише у армії, десь на третій день, точніше після третьої безсонної ночі.  Якийсь час мене пригнічувало усвідомлення того, як швидко я став конформістом.  Матюкатися після армії потреби вже не було, бо у цивільному житті практично немає ситуацій коли це було би доречно. Я й досі у цьому переконаний, - ймовірно йдеться про мої комплекси. Тому з формальної точки зору, як реакція взагалі, я на боці Алксніса. Інша справа, шо він як публічна особа, та ще й войовничий (у минулому) політик  зацікавлений аби роздмухати справу напередодні виборів. Інакше його забудуть  остаточно. Лякати ж "безбашенную молодежь" "фиксирующей аппаратурой СОРМа" то все одно, шо намагатися зашити усім рота - на це у Росії ніяких ниток не настачить.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments