pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

на додаток до попереднього

Как бороться с любовью к власти?
Как бороться с любовью к власти?
Как бороться с любовью к власти?12345

Что же делать гражданину, который слишком сильно полюбил своего президента, не может без него жить, вешает на все четыре стены президентские портреты и заучивает наизусть всё, что президент сказал вчера по телевизору? Во-первых, успокоиться. И понять, что президенту от граждан не нужны признания в любви. Президенту нужно только одно: чтобы граждане не нарушали права друг друга. А любить надо не президента, любить надо Родину.

НазадВ начало


Вигляда як гомохвобский "наєзд" на камєнтатара Лєонтьєва. Його схильність до публічної нецензурної лайки (дегенеративна риса за Клімовим), зокрема на адресу Ющенка, декотрі помірковані росіяни намагалися витлумачити в українському телеефірі, тим шо він мовляв "влюблён в Путина". За законами жанру після відставки Путіна він має накласти на себе руки.

Тим часом відтворена вище сторінка з "урока Президента" - єдине шо пропонують російським дітлахам в сенсі тлумачення "демократии". З конспірольогічної точки зору дітям посилають натяк, шо нетрадиційна сексуальна орієнтація не повинна поширюватися на найвищу владу - від того загинула не одна держава минулого. Залаштункові лялькарі теж є уважними читачами Клімова.
Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments