pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

русофобське

В переліку поточных "популярных записей" ЖЖ одне з чільних місць посідає допис такого собі golovozhopа, росіянина, котрий з піврока тому перебрався до Киева, і зараз ділиться розвінчанням російських міфів про Україну. Серед іншого він раптом згадав і мене.

За пять с половиной месяцев жизни в Киеве я встретил только одного русофоба. Естественно, вcтретил его я в ЖЖ(чмоке, pan_andriy ).
Не пам`ятаю про що саме йшлося, ймовірно я зазирнув у його зацікавлення, бо люди,  шо свідомо обирають собі таке псевдо одразу викликають у мене підозру.  Зацікавлення його товаришів (перших зі списку) її лише підсилили (див. 1, 2, 3, 4).  Не треба бути хтозна яким спостережливим, аби помітити певну закономірність, бо вона на поверхні. Як зауважував Клімов "Вырожденцы держатся друг за дружку, как бледные спирохеты под микроскопом, цепочками".

Факт масованого переїзду до України росіян, та ще з таким ухилами,  аж ніяк вітати не варто. І ось чому. А особливо ось це.

Голод 1933-го був логічним наслідком того, що Україна приняла російських біженців у 1918-1923 рр. До речі й щодо особи Булгакова. Українство він і висміяв і витер об нього ноги, а перед наступною московською владою плазував на колінах, та так і помер зі страху, у забутті та злиднях. 

Тому нехай би те товариство їхало зовсім у іншому напрямку - у вимерлі "дєрєвні", на китайський кордон, та за своє ж полярне коло. Там потреба у них значно нагальніша, аніж у перенаселеному Києві.

Щодо моєї "русофобії", то я вже оприлюднював ось такого маніхвесту з цієї нагоди.
Subscribe

 • бабы доведут до цугундера

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments