pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

всі тварині рівні, але деякі рівніші

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про статус народного депутата України


"У випадку смерті народного депутата призначається пенсія у разі втрати годувальника непрацездатним членам сім'ї, які були на його утриманні, за їх заявою (при цьому дітям пенсія призначається незалежно від того, чи були вони на утриманні годувальника) у розмірі 70 відсотків заробітної плати працюючого народного депутата з урахуванням всіх доплат та надбавок до посадового окладу на одного непрацездатного члена сім'ї та 90 відсотків - на двох і більше членів сім'ї на день звернення за пенсією за рахунок бюджетних призначень на забезпечення діяльності Верховної Ради України. "

Народні депутати вважаються застрахованими на випадок загибелі (смерті) або втрати працездатності в період строку повноважень, а також після припинення повноважень на випадок насильницької смерті, каліцтва чи іншого ушкодження здоров'я, вчиненого щодо народних депутатів у зв'язку з їх попередньою депутатською діяльністю.

2. Страховик виплачує страхові суми:

у разі загибелі (смерті) народного депутата спадкоємцям - у розмірі десятирічного грошового утримання народного депутата на день виплати страхової суми;

http://vi-legas.com.ua/index.php/content/view/388/63/


"Члени антикризової коаліції на наступний рік уже запросили 834 мільйони гривень на утримання депутатів ВР"
http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/news/press/3616/

Тобто на 1 депутата близько 400 000 долярів. Кушнарьов був головою комітету, тому мабуть шо не менше півмільйона. Якщо я правильно зрозумів, то невтішна родина браконьєра-невдахи Кушнарьова буде тягти мільйони, (а той десятки мільйонів) долярів з українського бюджету, тобто з наших з вами кишень.

UPD від ukr_salo

п.7. Припинити перерахування коштів до державного бюджету.

А в цей час у тому самому Сєвєродонецьку:
"Жена друга в шоке. Она школьная учительница. Сегодня их на работе заставили написать заявление на бесплатный отпуск на две недели. Причем отпуска как такового не будет. То есть, они будут работать, но зарплату за это платить им не будут. Якобы две школы в городе надо закрывать из-за малой наполняемости. И чтоб продержаться на плаву, остальные должны скинуться им на зарплату таким образом. Что происходит? Что завтра городские власти еще придумают? Как защитить свои права? Законно ли данное требование? Куда девались деньги из бюджета. Зарплату за декабрь еще не выдали."
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,1771206

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments