pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

"нєсітє сала"

Черговий привіт з Росії на тему сала:
http://community.livejournal.com/fofudja/543346.html
Згідно опитувань росіян перша асоціація на слово "Україна" у них це "сало". На образі саложера власне і ґрунтується сприйняття українця взагалі. Кількість ідотських жартів на цю тему перевершила будь-які потреби здорового глузду, а вони все множаться.
Проте не можу згадати жодну українську народну пісню, де оспівується сало. Не пам'ятаю й приказок, хоча, здавалось би вони мали бути, та мабуть і є, але ж -- не на слуху.
  Сало воно і є лише сало, і нема чого тут втрачати розум. Скажімо французи їдять слимаків і жаб - то й хай собі.   Сало їдять не тільки українці, а й самі росіяни, не кажучи вже про поляків, угорців, німців, словаків та ін. І це ще питання хто більше. За часів коли не було ані консервантів, ані холодильників, ані "фаст-фуду" , а була тяжка фізичка праця, сало було ідеальним продуктом. Зараз це далеко не так, тому й структура харчування українців змінилася. Сало давно не сакральна їжа, та воно такою ніколи і не було.
Тоді чому такий неадекват?
Сала з релігійних міркувань не їдять євреї. Фізична праця і євреї поняття несумісні, тому - курка, а не сало. Саме в цьому і поляга основна причина такого розголосу.  Для "кошерної" єврейської свідомості сало це шось таке, шо треба закочувати очі й битися головою об стіну. Що вони  й роблять. Зорганізовують "праздникі сала в Крыму", які нескінченно висвітлюють у своїй дурнуватій кошерній пресі. Випускають "сало в шоколаде" , після чого тицяють пальцями в українців і аж лопаються від сміху. 
 Росіяни, як завше, ведуться на різний непотріб і грають ролю пришелепкуватої масовки. Проте приїзджаючи до Києва, одразу біжать купувати сало. Як оті песики у Павлова.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 23 comments