pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

Сяйво, що згасає

Сяйво": брудні руки команди Черновецького

Вже три роки точиться війна між книгарнею «Сяйво» і рейдерами. Хто стоїть за рейдерами - людьми, які цинічно обходять закон, підкуплюючи суддів? І за яку ціну іде боротьба?

Марина Павлівна, покійна директорка «Сяйва» в інтерв’ю "Дзеркалу тижня" навесні сказала: «Наступного року буде 20 років, як я в «Сяйві». Мені б дуже не хотілося увійти в історію останнім директором цієї книгарні. Як боляче наприкінці життя усвідомлювати, що на тобі закінчилося якесь добре й мудре діло…» Їй тільки за право підпису пропонували 50 тисяч доларів, — відмовилася. Але погрози і тиск не припинялися. 
Марина Павлівна померла. 
Пан Клімашенко: "Сьогоднішня влада три роки знущалась над книгарнею, вони виграли вибори 27 березня, а 28-го в Солом’янському суді суддя встала і сказала: «Вибачте, але ви програли». Де є межа цинізму? Її немає".

 За словами Костянтина Клімашенка, "ринкова вартість приміщення на сьогодні складає щонайменше чотири мільйони доларів. Його можна приватизувати по розпорядженню Кабміну 98-го року за державними розцінками. Рейдерська атака на сьогодні за моїми оцінками складає близько тисячі відсотків прибутку".
http://www.oboz.com.ua/news/2006/11/28/146731.htm


    04.01.2007 19:17
Н.Томенко: Генпрокуратура проверит причастность Блока Черновецкого к ликвидации книжных магазинов на Крещатике

Генеральная прокуратура Украины проверит причастность Блока Черновецкого к ликвидации украинских книжных магазинов на Крещатике. Об этом заявил сегодня народный депутат Украины Николай Томенко, комментируя ситуацию, сложившуюся вокруг книготорговли в столице.

Как сообщили ЛІГАБізнесІнформ в пресс-службе Н.Томенко, депутат направил обращение в Генпрокуратуру, поскольку в материалах СМИ о закрытии книжных магазинов на Крещатике речь идет не только о неоднократных попытках убрать украинскую книготорговлю с Крещатика, но и о смерти человека вследствие этой конфликтной ситуации.

Несмотря на решения судов разного уровня (в том числе и Верховного Суда Украины) в пользу трудового коллектива, Киевсовет до сих пор этого решения не выполнил. Согласно сообщениям СМИ данное решение также лоббируют депутаты, вошедшие в состав большинства Киевсовета.

По мнению Н.Томенко, важно, чтобы не только общественность обращала внимание на судьбу украинской книги, но и органы прокуратуры проверили законность попыток убрать книжные магазины с Крещатика.
http://news.liga.net/news/N0700312.htmlДоки ці потвори не знищили книгарню (а все до того йде) закликав би тих, хто проходитеме повз "Сяйво" придбати там книги Івана Васильовича Діяка на теми українства, яких я більш ніде в продажу не зустрічав ("Україна і Росія", "Нова русифікація?", "Хто захистить наш народ?" "Національна ідея").  Ціна них невелика 7-15 грн, віддруковані на якісному папері коштом спонсорів. Видання наукові, але мова проста й зрозуміла, бо розраховано на широкий загал.  Саме там я знайшов безліч фактичного матеріалу (якого більш ніде не зустрінеш), яким з певним успіхом послуговуюся в віртуальних суперечках.
Раз чи двічі я бачив його по телебаченню, де нахабні ведучі весь час поривалися заткнути йому рота. Неподобство вже з огляду на його вік.
Людини такого масштабу і таких знань дуже бракує в інформаційному просторі. Бо там переважно блазні, шо лише репетують та грають в піддавки.

Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments