pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

з думкою про Скандинавію та високу європейську культуру. Гомофобне.

Скандинавський погляд на Київ. Пише якийсь бундючний данець.

Євробачення по-київськи
Йоганнес Андерсен
http://pravda.com.ua/archive/2005/may/17/1.shtml

дяякі витяги
...
Потьомкінське село

"Місто зустрічає приїжджих прикрашено – так, напевне, зустрічали царів. Тротуари на головній вулиці - Хрещатику повністю оновлені."

Еге ж повністю оновлені. Ще у 1998 році.
"Зазвичай у Європі столиця, яка приймає конкурс Євробачення, не переглядає у зв’язку з цим свої плани оновлення інфраструктури і не змінює правила торгівлі. Але принципи Потьомкінського села надають більшої ваги зовнішньому вигляду, а не змісту."
Зазвичай перед приходом гостей у хаті прибирають.

"Позбавлена культурної еліти в результаті голодоморів, репресій і воєн та утримувана століттями в статусі провінції Україна потерпає від браку високої культури."
?

"Попри враження, яке може скластися від ейфорії в Україні, конкурс Євробачення не є змаганням найкращих популярних пісень. Це – кітч. Досить популярний, але якого насправді в Європі ніхто серйозно не сприймає. "Відомі та успішні групи не беруть участі, оскільки ризикують зазнати приниження, програвши нікому не відомим виконавцям," – каже Йорген Де Мільюс, який десятки років веде телеконкурс Євробачення в Данії. "

Селін Діон, "АББА"?

"Додайте до цього набору ще правила голосування і виявиться, що Євробачення є відбором найприйнятніших посередностей, фестивалем непрофесіоналів, який опинився в нижньому закутку шоубізнесу – дуже далеко від мистецтва чи справжньої музики.
У виступи вкладаються дуже обмежені кошти і зусилля, а неписаний закон полягає у натиску на саму пісню, а не на виступ. Йорген Де Мільюс скаржиться, що від тих пісень насамперед сподіваються успіху на радіо.
Новачок-Руслана усього того не знала. Вона підійшла до своєї участі дуже серйозно, відшліфувала хореографію виступу, місяцями проводила репетиції і тренування, а потім проїхалася турне, старанно звертаючи увагу на такі маленькі країни як Ісландія, де у неї була можливість заявити про себе."

В 1999 серби збили над Бєлградом америкаський літак-невидимку "Стелс". Вони ж не знали, шо воно невидимка.

"Перемога на конкурсі Євробачення це добре, але це не видатне досягнення."
Проведення "Євробачення" в Києві і є видатним досягненням України.

"Невже!? Якби у нас влада домоглася включення до конкурсу пісні про королеву, наша преса півроку не писала б ні про що інше. Це був би кінець монархії в Данії, – сказав Йорген Де Мельюс, від’їжджаючи до Києва, - Це негарно".
Хіба день народження королеви Данії - не національне свято???
Дня народження Ющенка ніхто і не помітив.

Якби ейфорія довкола Євробачення в Києві не змішувала розваги і політику та не заважала розумінню європейської культури, то, напевне, нічого поганого не було б в тому, щоб розслабитися і залучитися до веселого фестивалю.
-----------
Йоганннес Вамберг Андерсен стежить за подіями на пострадянському просторі з часів Горбачова і спеціалізується на Українській політиці з 1999-го року. Він живе у Копенгагені і часто їздить до України. Робить репортажі для Національного Радіо Данії та друкується в щоденній газеті Information.

Тепер дещо про скандинавську (европейську! високу!) культуру.

Норвегія на Євробачення прислала справжнісіних пєдєрастів.
http://www.livejournal.com/users/drugoi/1235202.html
Їхні кривляння на прийомі в Маріїнському палаці були настільки гидкими, шо несамохіть виникла думка але де в біса УНА-УНСО? Де пікет біля норвежського посольства "П.раси нам не друзі" ?
Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments