pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

професійні слов'яни

ДМИТРО РОҐОЗІН - «УКРАИНЦЫ - ЭТО БРАТЬЯ, КОТОРЫЕ БУДУТ РАБОТАТЬ У НАС»

(Одразу нагадало гасла стихійних російських мітингів 1991/1992 "Ельцин, заставь хохлов накормить Россию")Нещодавно у Дніпропетровську перебував депутат Державної Думи Росії Дмитро Роґозін. Мету свого візиту він пояснив на пресконференції, яка проводилася спільно з депутатом Верховної ради України від Соціалістичної партії Євгеном Філіндашем, членом Спілки Молодих Соціалістів. І пресконференцію і зустріч Дмитра Роґозіна з жителями міста організовувала також обласна організація Соцпартії.

Пан Роґозін повідомив що метою його поїздки містами України, розпочатої з Дніпропетровська, є створення представництв, у яких українцям, котрі мають намір виїхати працювати до Росії, надаватиметься інформаційна і правова допомога. Дмитро Роґозін заявив про намір створити у Росії, Білорусі і Україні своєрідну «спеціальну слов’янську профспілку», яка підтримуватиме слов’ян-заробітчан у Росії. Вочевидь, слово профспілка треба брати у лапки, бо за якою ознакою у цій спілці об’єднуватимуться ґастарбайтери? Професій “заробітчанин” чи “українець” чи “білорус” чи “слов’янин” немає, це не професії. Закони ж про профспілки що у Росії що в Україні що у Білорусі трактують профспілку як об’єднання за професійною ознакою. Цей момент у своїй промові перед журналістами пан Рогозін делікатно обійшов. Тоді що являтимуть собою згадані “представництва”? На яких правових засадах діятимуть? Цього Дмитро Роґозін не пояснив. Натомість багато говорив про три братні народи, близкість української і російської мов і культур, що полегшує адаптацію українських заробітчан у Росії, про необхідність створення потужної течії на кардинальне зближення трьох слов’янських держав, про возз’єднання слов’ян за прикладом німців. Говорив про перетворення кордонів між слов’янськими державами на такі, що схожі на кордони між державами Шенгенської зони. Говорив про більшу прийнятність у Росії українців як заробітчан порівняно з вихідцями з Кавказу, Півдня, В’єтнаму та Китаю. На запитання чм допомагатиме “профспілка”, про яку йдеться, росіянам у адаптації в Україні, пан Роґозін сказав що йому невідомо чи їздять росіяни на заробки до України. Власне, про профспілку Роґозін говорить не вперше – створений ним Конгрес Русскіх Общін він називав “профсоюзом русскіх людєй”. Роґозін погрозився судовими переслідуваннями тим, хто руйнуватиме дружні зв’язки українського і російського народів. Відтак, з одного боку – єдність, з другого боку – спрямованість потоків трудової міґрації на Росію. І хіба тільки трудової? Дмитро Роґозін, відповідаючи на запитання журналістів, дещо поміняв термінолоґію і почав говорити вже про репатріацію до Росії, вже не про адаптацію, а про асиміляцію українців, про те, що Росія щороку втрачає до мільйона населення, про російську демоґрафію. Депутат Держдуми Росії висловив жаль з приводу “несучасності” положень Конституції України про громадянство, які не дозволяють громадянам України мати громадянство інших держав. І заявив що матиме контакти з комісіями Верховної Ради України з метою вплинути на характер перетину кордону з Росією у частині митного контролю, спрощення перетину кордону та з метою обговорення можливості ухвалення нормативних документів на законодавчому рівні, що реґламентували б пересування робочої сили територією України і Російської Федерації.

Візит пана Роґозіна співпав у часі з відкриттям у Луганську і Запоріжжі консультаційних консульських пунктів з питань рееміґрації колишніх громадян СРСР до Росії і, вочевидь, пов’язаний з нещодавнім указом Президента Росії Володимира Путіна від 26 червня цього року “О мерах по оказанию содействия добровольному переселению в РФ соотечественников, проживающих за рубежом”, у якому йдеться про заходи щодо сприяння міґрації росіян (і інших громадян колишнього СРСР) зза кордону Росії до Росії. Їм запропоновано вибирати місце поселення з 12-ти реґіонів. Росія планує відкрити у столицях країн СНД і Балтії представництва міґраційних служб і набирати добровольців на переселення. Взагалі у поясненнях і у реакції на той указ у Росії говорять здебільшого про репатріацію і рееміґрацію головним чином до Сибіру та Далекого Сходу. Дмитро Роґозін сказав так: “ ... возьмите Дальний Восток или Сибирь – там все фамилии украинские. В свое время еще в екатерининские времена обильно приглашал царский двор переезжать из Белоруси и Украины крестьян заселять новые восточные богатые земли России. Поэтому я считаю что это политика традиционная и надо просто людям помочь». Отож, допомога Дмитра Роґозіна українцям – традиційна, традиція йде від Катерини Другої, яка мала клопіт з заселенням Сибіру, історія, як відомо, рухається по спіралі і спіраль та докрутилася до потреб знову залюднювати Сибір. Нагадаємо що член Комітету Державної Думи Росії з безпеки Отарі Аршба зазначив: «Еще надо вспомнить о серьезной опасности заселения китайцами Сибири и Дальнего Востока. Чтобы Россия не потеряла этот регион, считаю, что он нуждается в экстренном заселении русскими. Если бы русские, проживающие во враждебной среде на территории бывших республик СССР, согласились обживать Дальний Восток - очень богатый регион во всех смыслах слова, российское правительство должно было бы на самых льготных условиях людей туда переселять».
Щодо переселення етнічних росіян “які знаходяться у ворожому середовищі” пан Аршба не пояснив, наприклад, у чому полягає ворожість до росіян в Україні, яких указ Путіна теж стосується. Чи не у мовному питанні часом? А чи оте “питання” не мусується з метою створення атмосфери, у якій росіяни з України мають відчути потяг до історичної батьківщини? Проте репатріація з причини небажання вивчати українську – це щось химерне. Та й вивчати тоді, схоже, доведеться китайську і не в умовах м’яких умовлянь а з жорсткої необхідності. Підчас обговорення проекту згаданого указу Путіна члени «Родіни» наполягали на розповсюдженні дії указу не лише на етнічних росіян а й на колишніх громадян СРСР. Проблема репатріації до Росії сьогодні на відміну від часів Катерини Другої має нові якості – залюднювати планують не лише Сибір, а й центральну Росію, бо у Росії демоґрафічна криза, та й ґенетично Росія вже ризикує перетворитися на російсько-китайсько-азійську суміш і пан Роґозін (що вже там критися за красивими словами про допомогу), який є за всіма визначеннями російським націоналістом (у цьому, взагалі нічого поганого немає – у Росії російські націоналісти, в Україні – українські) і, звісно, у першу чергу його бентежить доля російської нації, за усіма ознаками хоче прилити росіянам свіжої слов’янської крові. Підчас обговорення згаданого указу Путіна Роґозін заявив що неконтрольований притік неросійських еміґрантів становить загрозу національній ідентичності країни. А українці ж, як не кажи – братній народ, слов’яни. Агов, українські хлопці, рязанські і інші дівчата та баби вже просять якщо не до репатриації то на заробітки, а там, дивись, пішли дітки, господарство – двір, корова, кури, гуси, свині, земельний наділ на безкраїх просторах, за тим – натуралізація, асиміляція і ось вам нове, дякувати Богові і Роґозіну, слов’янське, населення нової Росії. Те, що і Україна і Білорусь теж знаходяться у демоґрафічній кризі, не має значення. Тут – хто кого куди перетягне. (Пан Роґозін, звісно, такого прямо не казав, він у висловах обережний). Багато що стає зрозумілим якщо трохи подивитися на службову і політичну кар’єру пана Роґозіна, поцікавитись його і його колег висловлюваннями і діями.

Голова Соціалістичної партії України Олександр Мороз у квітні минулого року заявив що вважає доцільною співпрацю з російською партією «Родіна», оскільки вона може прийти до влади у Росії. «Заяви декого із представників партії «Родіна» «ура-патріотичного» звучання, мені здається, не повинні нікого вводити в оману, бо сьогодні ця тема експлуатується всіма політичними партіями в Росії, і «Родіна» тут не є винятком», - сказав Мороз. Мороз зазначив що його партія контактує з «Родіной» вже тривалий час, і «програмні засади цієї партії зорієнтовані на соціальні потреби людей». Нічогенькі собі патріотизм, не варті уваги заяви і цікаві соціальні потреби. Так, Олександре Олександровичу, можна затоваришувати і з відвертими фашистами, аби вони мали перспективу прийти до влади. А поки що українські соціалісти сприяють поїздкам Роґозіна Україною з організаційними цілями. До цих цілей, зокрема, належить і координація дій російських громад за межами Росії. Як сказав сам Роґозін: «Заниматься структурированием русских организаций в Украине не будем. Мы говорили с Сергеем Глазьевым, он сейчас возглавляет КРО, у них оживление там в организации, определенные решения будут приняты в конце октября. Думаю, что мы будем это делать в другом формате. Не инициирование создания этих организаций, а помощь в обмене информацией, в координации работы». І тут теж, на перший погляд, криміналу начебто немає. Громадські організації росіян в Україні, як і інші національні організації і об’єднання, потрібні і мають бути. Інша справа куди направлятиме їх діяльність КРО і Роґозін і з якого права організації іншої держави беруть на себе координаційну місію.

http://maidanua.org/static/mai/1160402261.htmlТак от простісінько,  на очах буквально, гине "руская ідєя".  Себто ідей як завжди достобіса, а кому кайлом махати -- катма. Кац-Лужков щойно бідкався, що навіть до Москви доводиться привозити фрезерувальників і токарів із України чартерними авіарейсами (!)
Так шо їдь українець, рятуй Росію. Йди знову йди у колгоспне рабство, бо хто ж нагодує "матушку"?
Щочимдалі тим більше переконуюся у прозорливості Павла Штепи.23.10.2006 10:12 | Независимая газета
В регионах СНГ, добивающихся независимости от своих юридических центров, в последнее время сделана ставка на молодежные организации, культивирующие патриотизм.
В регионах СНГ, добивающихся независимости от своих юридических центров, в последнее время сделана ставка на молодежные организации, культивирующие патриотизм. В конце сентября в Сухуми представители молодежных организаций Южной Осетии, Абхазии, автономной республики Крым, Севастополя и Приднестровья подписали совместное соглашение о создании Международного молодежного фронта "Прорыв!".
...
Коалиция будет иметь отделения в России, на Украине и в Израиле.
http://www.rambler.ru/news/politics/0/8953210.html

 Звідки йде керування безладами неважко й здогадатися. Вже навіть і не криються.

"Русскій" Роґозін і "украінскій" Болдирєв - етнічні євреї. Те що ця публіка кагально зорганізована -- "фашиська" новина тільки для самих євреїв.
Лишити Далекий Схід на розсуд московитів та вже змосковщиних малоросів вкрай небезпечно. Дулю тоді отрима Ізраїль від китайців, а не нафтові прибутки. Про японців й казати нема чого -- там антисемітизм є державною політикою.
З 20-30 років, як внаслідок глобального потепління, місцевість Ізраїлю перетвориться на розжарену пательню.  Тра' кудись перебиратися, бо так і засмажитися недовго. А воно ж божий нарід, негоже.
Варіянти, що розглядаються передусім : Німеччина, південь України, Кубань. Відповідно населення звідти будуть намагатися виселити світ за очі. Наша пісня гарна й нова...

МОСКОВСЬКІ ПЛАНИ: УКРАЇНЦІВ - ДО СИБІРУ, ЄВРЕЇВ - ДО КРИМУ
 Для українського селянина вільні землі треба було ще готувати в неосвоєних степах Зауралля, в Сибіру та на Далекому Сході, включаючи Сахалін і Камчатку. Протягом 10 років постановою ВЦВК СРСР від 26 липня 1926 року передбачалося переселити з України в східні райони близько 2 мільйонів осіб.

З протестом проти провокативної акції більшовицької влади щодо масового переселення містечкових жителів Білорусі та України на південь України та в Крим виступив Голова Директорії УНР Симон Петлюра, підкреслюючи, "що цей необачний і далекойдучий за своїми наслідками крок до живого зачіпає інтереси українського народу, його державности і співжиття його з жидівською людністю" (Петлюра С. Статті, листи, документи. - Нью-Йорк, 1979. - Т. II - С. 428).
Спроваджуючи "жидів якраз на ті землі, що їх український селянин уважає з діда-прадіда своїми, тільки загарбаними від нього попередніми окупантами, новітні окупанти підкладають ґніт до бочки з порохом і, коли називати дане явище властивим іменням, - продовжує Петлюра, - організують величезну провокацію" (там само. - С. 429).
А далі Жаботинський цитував листа одного з таких прихильників більшовиків: "Для українських селян вся ця історія виглядає якоюсь дикою напастю, тут не лише їхній власний принцип про власність на землю ображений, але кожна деталь цієї фактичної процедури для них є новим ударом у серце.
На Україні ми маємо справу з 25 мільйонами селян, а по другому - "нашому" - боці стоїть уряд, який сам визнає, що репрезентує і хоче репрезентувати лише невелику частину народу.
Я не сумніваюся, що ці люди, які підтримують цю колонізацію, виповнені найкращих і найчесніших намірів, але, кажучи об'єктивно, світ ще ніколи не бачив такої колективної легковажности, як це дратування 25 мільйонів селян . "
http://www.ukrlife.org/main/prosvita/uakrim11.htm

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments