pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

 • Music:

"выпей чайку - забудешь тоску"

Тетяна Даниленко
2 ч. ·
Всі чекали, яке рішення ухвалить Путін у зв‘язку із ситуацією з Білоруссю. Дозволить мирний транзит, підтримає Лукашенка силовиками?
Схоже, Путін ухвалив рішення у зв‘язку з білоруськими протестами. Найбільш перспективний російський опозиціонер Олексій Навальний - у реанімації. Йому стало погано в літаку. Судно екстренно приземлилося в Омську. Отруєння. Навальний в критичному стані.
Відносно недавно двічі труївся в Росії до стану коми Кара-Мурза, який лобіював американські санкції проти російських чиновників, зокрема «з-н Магнітського». Два роки тому під апарати вентиляції легенів з отруєнням невідомим токсином потрапив Пьотр Верзілов, чиє видання розслідувало убивство російських журналістів у ЦАР.
У 2004 стало погано в літаку журналістці Анні Політковській. Вона летіла на переговори з терористами, які захопили школу в Беслані. Поки Політковська була в реанімації з отруєнням, силовики штурмували школу, що призвело до значних жертв.
У лікарню, де лежить Навальний приїхали високі чини ФСБ, лікарі відмовляються спілкуватися із його близькими.
Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments