pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

честь і престиж


26.03.20 Відновлення класних чинів прокурорів поверне престиж прокуратурі, - Венедіктова.
25 березня в Офісі Генерального прокурора відбулася робоча зустріч Генерального прокурора Ірини Венедіктової з групою народних депутатів України, під час якої обговорили проєкт Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" щодо підвищення ефективності діяльності органів прокуратури".
"Нам потрібно подбати про честь прокурорського мундира. Такий крок поверне престиж органам прокуратури і стимулює працівників ще ефективніше виконувати свої професійні обов’язки. Класний чин символізує досвід, кваліфікацію та професійний шлях, який працівник пройшов в органах прокуратури", - підкреслила Венедіктова.

27.03.20 Голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін угледів на зап’ясті генпрокурорки Ірини Венедіктової годинник вартістю 10 тисяч євро, якого немає в її декларації.
"Не можу знайти в реєстрі декларацій повідомлення про ваш новий Hublot. За всіма ознаками, це Hublot з колекції Big Bang. Вартість - 10 тисяч євро (+ ремінець алігатор). Відсутність інформації про його придбання - корупційне правопорушення, яке загрожує вашим звільненням. Раніше у вашій декларації бачив і Rolex, і Hublot. А от про нову цяцьку - нічого немає. А годинник на руці є", - написав Шабунін і виклав фото.


Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments