pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

елітні слуги

Володимир Ар'єв
Для "Слуг Народу" з найвищими посадами і держохороною готують спеціалізовані палати, серед інших, також і в ДИТЯЧИХ лікарнях! Дитяча клінічна Києва номер 7 і Київський міський центр дитячої нейрохірургії в списку!
Це і є мародерство, пане Зеленський, коли у дітей забирати.


СКОТОБАЗА ЗБУНТУВАЛАСЬ!
Назар Приходько

За словами медперсоналу Олександрівської лікарні міста Києва, де лікуються "віпи" з т.зв. "куршавельської групи", ординаторські переобладнують на VIP-палати, бо нардепсько-бізнесова скотобаза НЕ ХОЧЕ селитися по двоє-троє, а вимагає одиночних палат зі всіма "ніштяками".

Окрім цього, скотобазу обурює, що біля них не знаходиться медперсонал на постійній основі...

А що ви хотіли, б..? Інфекціоністів та вірусологів навіть в університети не набирали останні 5 років - їх ДУЖЕ мало, і вони мають доглядати за ВСІМА пацієнтами, а не тільки за вашими "обраними" жопами. Жрітє, що посіяли.

Вітчизняна медицина на ладан дихає ВСІ роки з часів відновлення Незалежності, тому прошу тих, у кого є фаворит серед всіх Міністрів охорони здоров'я України подумати, перш ніж писати якийсь коментар. Моя дружина - вірусолог в ОХМАТДИТ, так от їх всіх, разом із завідувачкою ТРОЄ на всю лабораторію ОХМАТДИТ (!!!) замість хоча б семи! Це щоб ви розуміли реалії...

Так що ще раз - жрітє. Це ВИ наробили, ви і розхльобуйте. Я розумію, що це не "Шаріте" і не "Рудольфінерхауз", втім, це одна з найкращих ДЕРЖАВНИХ, СТОЛИЧНИХ лікарень. Скажіть "Дякую, дуже дякую!" за те, що вас там у "шанхай" не поклали, а ще в більш менш палати. В "шанхаї" ви б зрозуміли сповна, яку катастрофічну х...ю ви всі натворили...

Не подобається їм, бл.дь...

Назар Приходько
1 год ·
Це - Зборомирська Галина Анатоліївна - заступник Департаменту охорони здоров' я Київської Міської Державної Адміністрації.


Саме вона підписала ганебний Наказ, за яким "віпам", НАВІТЬ у період СВІТОВОЇ пандемії, передбачені люксові палати не менше 13.кв.м із затемненими вікнами, безперешкодним доступом до операційного блоку та окремим сестринським постом в самій палаті...

Країна має знати своїх "героїв".

Детальніше Наказ ви можете почитати тут.

Назар Приходько
2 год ·
ЯКА ГАНЬБА...

Перед вами - лист адміністрації Баришівського району Київської області. В ньому, прохання допомогти медикам Баришівської центральної лікарні з придбання костюмів біозахисту, масок, респіраторів, дезінфектантів, МАРЛІ, бл.дь! МАРЛІ!!!

Але і це не все: кого просять? Фермерів! Фермерів, у яких і так посівна під загрозою, у яких запаси кормів не безмежні, у яких... Ще й відділу поліції допомогти з ПММ. Заправити їх... коротше:

От пропоную всіх цих "віпів", які понабудували собі маєтків за 20-ти метровими парканами у Київській області, але їдуть лікуватися до Олександрівської лікарні в центрі столиці - відправляти у Переяслав--Хмельницьку, Бориспільську, Броварську, Березанську, Яготинську, Баришівську, Богуславську, Кагарлицьку, Миронівську, Васильківську, Обухівську, Києво-Святошинську, Бородянську, Білоцерківську, Таращанську, Тетіївську, Вишгородську, Згурівську, Макарівську, Сквирську, Ставищанську, Фастівську, Іванківську, Поліську, Рокитнянську та Яготинську центральні райлікарні!
25 марта администрация Трампа и сенат согласовали меры помощи национальной экономике, которые стали самыми крупными в истории США. В частности, лица с годовым доходом до $75 тыс. получат по $1200, а семьи с детьми получат дополнительно по $500 за каждого ребенка. Тем, кто лишился работы из-за коронавируса, временно увеличат пособие по безработице. $367 млрд отдадут под займы для малого бизнеса. Еще $130 млрд направят на покрытие нужд медицинских учреждений.

Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments