pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

передсмертний гріх

Оприлюднено записи розмов пілотів ТУ-154, що нещодавно зазнав аварії на Донеччині.
З коментарів. 

Марко  |  02.10.2006, 14:46
 
Я нарахував у запису розмови пілотів 25 найбридкіших московитських матюків. Бога згадали натомість ОДИН раз, сумніваюся, чи серйозно: "11:38:09,9 2П: Боже мой..." Результат - закономірний. Матюкатися - смертний гріх! Святе Письмо так і зараховує його до них: "Тепер же відкиньте і ви все оте: гнів, лютість, злобу, богозневагу, безсоромні слова з ваших уст" (Кол 3,8). Апостоли засуджують гріхи язика: "Язик - то огонь. Як світ неправости, поставлений так поміж нашими членами, язик сквернить усе тіло, запалює круг життя, і сам запалюється від геєнни" (Як 3,6). Апостол Павло закликає: "Нехай жодне гниле слово не виходить із уст ваших, але тільки таке, що добре..." (Еф 4,29). А пілоти навіть безпосередньо перед смертю по-диявольському сквернословили. Жах! Де вони тепер, де їхні душі?

Матюкатися я почав лише  у армії,  десь так на третій день. Точніше після третьої майже безсонної ночі.  Це потребувало неабиякої внутрішньої боротьби, у якій конформізм взяв гору. Якийсь час мене це пригнічувало я изменил себе/ нет тягостней измены,  потім призвичаївся, бо всі матюкаються.
Проте після армії - як відрізало. Від людей, що зловживають лайкою, поступово дистанціююся, аж до припинення відносин. Це щось рефлекторне, на рівні інстинкту самозбереження.

Subscribe

 • не валежником единым

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments