pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

"Ми вже ніколи нікуди не дінемось"

Антон Колумбет
16 год ·
Залаштунки Маршу Захисників України з точки зору мене.

О 8 ранку я прибув до парку Шевченка. Відбувся перший інструктаж - частину особового складу Муніципальна Варта Києва потрібно було відправити на допомогу поліції з метою здійснення поверхневого огляду. Домовились що о 11:00 вони залишать пости і встануть в загальний стрій.
...
Вже о 9:30 почали надходити доповіді від вхідних груп, що здається людей буде більше запланованого. В натовпі, який все прибував, хтось періодично хапав мене за рукав і вітався, але якщо чесно, я майже нічого не пам'ятаю через трешак з усім цим.
Але ок. Спільними зусиллями почали будувати колону. Звісно, у нас був план. Ні, навіть не так. У нас був План! Зібрати реєстраційні заявки, згідно них створити схему Маршу, вишукувати всіх за нею і рушити. Традиційно, в бою План загинув перший.
Для початку, виявилось, що багато хто не заморочувався ніякими реєстраціями (нашо ото воно мені треба), а просто прибув. Інколи мова шла про цілі підрозділі чисельністю від ста людей.
...
Стало остаточно зрозуміло, що людей не просто багато, їх приблизно в два рази більше ніж очікували ПРЯМО ЗАРАЗ. Потрібно було починати.
..
Провівши швидку нараду біля агітаційної машини, яку ми призначили своїм штабом, вирішили що фіг з ним, з тим супроводженням, кому вистачило тому вистачило, а решта настільки самоорганізована, що ми їй власне і не потрібні. В кінці наради надійшла чудова новина - всьо, площа перед Університетом закінчилась, місця більше немає, шикування наступних колон припинено через неможливість кудись їх впихнути.
І ми пішли. Боже, як ми пішли. Боже.
...
Коли колеса головного автомобіля сягнули Майдану, надійшла остання доповідь з парку Шевченка (після цього зв'язок, який і так постійно "лягав", вмер остаточно) - ХВІСТ КОЛОНИ ЩЕ НАВІТЬ НЕ ВИЙШОВ З ПАРКУ.
...
Парад 2019: Марш Захисників України увійшов в історію. Я бачив те, що мріяв побачити - не жалістліве поминання загиблих, і не пафосний стройовий крок, а волю. Рішучість. Боротьбу. Досить сонечок, свічечок та маргіналів. Вперше Україна побачила своїх справжніх Захисників - трохи незграбних, але таких впертих вбивць.
І нехай наші і зовнішні, і внутрішні вороги тремтять - абсолютно так само невідомо звідки завжди можуть з'явитись цілі бойові бригади, і понести біль та страждання окупанту чи колаборанту.
Бійтесь. Просинайтесь вночі.
Продовжуйте спроби помирити, залякати, купити.
Мені тепер пофіг, я нічого не боюся. Ми вже ніколи нікуди не дінемось.Anna Zhovta
Плачу и горжусь! Вот именно ЭТИ ЛЮДИ и делают историю своей страны! Именно они дают силы и надежду, что мы все преодолеем! И что ни какие клоуны нас не остановят.

Dimitri Lavrenchuk
Ти супєр-стар! Такого крутого дня незалежності не пам’ятаю! Хотя я контужений, пам`ять куряча і все таке, але от як для тут і зараз - це було дуже природньо і не зарегульовано.
... а загалом ти Колумбєтіщє з найбільшої літери, яку тільки можна собі уявити! Дякую, друже !

Бараннік Олена
це був найкращий день незалежності! ви зробили цей день неймовірним. стільки щасливих ветеранів я ще в житті не бачила! і стільки вдячних людей... дякую вам безмежно за цей марш. це було те, чого ми всі давно чекали.

Инна Листова
Ни на одном параде,ни в одной стране я не видела,чтобы был такой близкий контакт между военными- ветеранами и людьми:всегда есть какой-то забор или полиция.Здесь же люди обнимали,благодарили,жали руки, целовали и фотографировали всех,кого могли.И ветераны попали в океан эмоций и чувств,который люди накопили за годы войны! Это необыкновенно!

Міра Корнілкова
Героям слава! Шостий Безпарадний зробив все що міг, що б зіпсувати нам свято Незалежності, але в нього нічого не вийшло! Армія, мова, віра - наш міцний фундамент, на якому ми побудуємо міцну, заможну, щасливу державу, як би не заважали нам усякі російські імперці і капітулянти.

https://www.facebook.com/anton.kolumbet
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments