pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

регент

Но я готов поклясться, что где-нибудь заест.
Они не согласятся на перемену мест.
/В.Высоцкий "Песня о манекенах"


ЗЕ Команда Тернопіль створює опитування.
23 год ·
Друзі! Знову потрібна Ваша допомога. Володимиру бракує досвіду особливо у зовнішній політиці. Але є добра команда. Чи підтримуєте Ви призначення Дмитра Разумкова, що проявив свій розум, регентом Володимира Зеленського? Наш символ залишиться з нами, а приймати важливі рішення будуть люди з досвідом.
https://www.facebook.com/ZETernopil/


Ре́гент
(від лат. rego, «правити») — у монархічних державах тимчасово править замість монарха (під час неповноліття, хвороби дійсного монарха). Регент також призначався під час неможливості монарха виконувати свої обов'язки, його відсутності або коли монарший рід скінчився.
"Тобто сама зеко манда вже не приховує, шо Зеля - дебіл, і довіряти йому країну не можна?"

"Тобто воно символ, а не президент? Я щось не пам'ятаю у бюллетні слів "символ, регент, зеко-манда". поясніть, за кого ви голосували? І оті люди з "досвідом" не демоенструють ніякого досву! Вони навіть не знають, що вже в країні зроблено до них!"

"Мені інша ідея більш довподоби: призначити Разумкова першою леді!"

"Вот у порохоботов всё чётко и ясно - они голосовали за Пороха. А зедрочеры дупля не отобьют кого они выбрали - Голобородько, Зеленского, Беню или Разумкова)))) ДБЛы"

"Не морочьте людям голову, если Зе не хочет быть президентом, снимите кандидатуру и снимайте свои кварталы, лиги и т.д. Сколько можно издеваться над людьми ?"

"Якщо ваша балакуча собачка настільки тупа, що їй не можна відкривати рота на людях, то так одразу визнайте її неповносправність та припиніть цей фарс - не треба ставити подібні експерименти на багатомільйонній країні в умовах війни!"

"Є вихід простіший: відмова вступу на посаду або припинення повноважен Президента через неможливість виконання обов‘язків а силу недорозвинутості. "
Конституція України - Розділ V
ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Стаття 106.
Президент України не може передавати свої повноваження іншим особам або органам.

Стаття 108.
Повноваження Президента України припиняються достроково у разі:
... 2) неспроможності виконувати свої повноваження за станом здоров'я.
Subscribe

 • противные

 • "и Ленин великий нам путь озарил"

  Дми́трий Миха́йлович Па́нин (1911, Москва — 1987, Париж) — русский мыслитель, философ и публицист, инженер, политический заключённый. «Лубянка —…

 • добить приставов

  В феврале 1917 года М.М. Пришвин записал в те дни в своем дневнике: "Две женщины идут с кочергами, на кочергах свинцовые шары — добивать приставов".…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments