pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

наследие Порошенко

"Да бог с ним, слушай, мне твой нужен
совет. "
/"Привет"


08.01.2019 Сегодня! Зеленский Объявил войну Порошенко!
14.01.2019 Зеленский "похоронил" Порошенко и предрек ему "гореть в аду"
28.01.2019 Зеленский наехал на Порошенко: 'Я иду в президенты и ПОСАЖУ тебя!"
...
"Бежать будут все!" Как Зеленский распорядится наследием Порошенко.


Кандидат в президенты Владимир Зеленский не исключает, что может обратиться к Петру Порошенко за помощью.  Об этом он сказал на брифинге в своем штабе в КВЦ "Парковый".


Андрій Смолій
Інститут держави і права
2 год ·
Скажу важчиву річ, про що вже не один раз казав на телеефірах.
Зеленському, Разумкову, Данилюку, Коломойському і всім іншим не варто так радіти 73%.
Рейтинг Зеленського почне сипатися вже за 2-3 місяці.
73% - це непоєднувана маса людей. Це люди з різними світоглядами та традиціями, баченням розвитку та вектору країни та соціальним статусом. Всі вони хочуть від свого обранця різного, а він їм не може дати нічого.
Зеленський буде сидіти на шпагаті, точніше не він, а його люди. Він може взагалі ніде не сидіти, адже цілком можливо що не усвідомлює що вляпався в таку історію.

Вже до парламетських виборів його рейтинг буде не більше 20-25%, і це в кращому випадку. Його політсила аналогічно, більше 20-25% на виборах взяти не зможе. А далі ще краще: з ким об‘єднуватись? З Тимошенко? Так вона його в одній коаліції просто проковтне. З «За життя», так вони своїм антирейтинггм його поховають.

Вже сьогодні деякі представники Коломойського кажуть, що варто залишити частину міністрів і навіть граційно пропонують Порошенку посаду Міністра Закордонних справ: розуміють що завалять все.
І це, друзі, я описав найбільш позитивний сценарій.
За гіршим сценарієм, команда Зе завалить всю соціалку та економіку, оборонний сектор і національну політику, міжнародні відносини та інфраструктуру...


Serhii Ivanov
tv host у 1+1
Зараз, коли післявиборча істерія вщухає, напевно, вже можна озвучити цей меседж.

Насправді зараз найкращий момент для того, щоб припинити політичні чвари і сконцентруватися на роботі над країною. Очевидно, що новообраний Президент не має досвіду публічної політики, міжнародних зв'язків та навиків ведення перемовин на найвищому рівні. Тому я б дуже хотів, щоб наші досвідчені політики відкинули свої образи, забули про нереалізовані амбіції і зосередилися на допомозі Україні.

Особисто я вітатиму активне залучення Петро Порошенко до сфери міжнародної політики України, в т.ч. його призначення на посаду міністра закордонних справ. Чому ні?

Або Олександр Турчинов - до сфери нацбезпеки, оскільки він п'ять років цілодобово жив цим, а екзистенційний жах, який він наводить на окупантів з колаборантами говорить сам за себе.

Попри критику я б не радив прощатися з Уляна Супрун, Volodymyr Omelyan та іншими чиновниками, які мають позитивний досвід здійснення реформ. Або Валентин Резниченко і Юрий Голик в контексті децентралізації і ефективної роботи в регіоні.

І я буду дуже радий залученню до влади громадських активістів, оскільки в цій сфері найвищий відсоток фахівців з незаплямованою репутацією.

Доросла політика - це створення оптимальних умов для розкриття талантів абсолютних різних людей, а не капсулізація себе зі своїм оточенням.

Головне - пам'ятати про реперні точкі, які, до речі, дуже чітко визначив на Безпековому форумі Арсеній Яценюк, потенціал якого, я переконаний, має бути використаний новою владою. Це незалежність і територіальна цілісність, ЄС і НАТО, справедливість і економічний успіх.

Subscribe

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • не ахти

  Все це лайна варте, — відповів Палівець, Я.Гашек "Пригоди Швейка" Таганский районный суд Москвы арестовал на 10 суток комика Идрака Мирзализаде…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments