pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

"Ничего у тебя нет! Ты голодранец! "

Євген Карась

Безумовно головна битва це Порошенко проти Коломойського. І битва смертельна.

Для Порошенка це найвища в Україні посада і продовження президентських мрій (які у нього ще з 2001-го року, коли будувався родинний маєток по подобі Маріїнського палацу).

Для Коломойського - виживання як таке. У Ігора Валерійовича на кону 8 мільярдів доларів. Якщо підбивати підсумки преси:

- Коломойський викрав з "Приватбанку" 5,5 мільярдів доларів. Ці гроші повернула в бюджет банку Україна. Щоб не допустити хаосу через бунти сотень тисяч вкладників.

- В Англії суд наклав арешт на ще 2,5 мільярди доларів майна Ігора Валерійовича. Коломойський рішенням суду обмежений витрачати у місяць не більше 20 тисяч доларів. Навіть свої крупні свята йому тепер доводиться робити формально за "рахунок друзів", щоб не загреміти за порушення закону.

- Понеслися розслідування ФБР і Коломойському навіть довелося втекти в Ізраїль зі Швейцарії. Ізраїль не видає власних громадян для судів інших країн.
- В Україні окрім націоналізованого "Приватбанку", ще удари по майну угрупування Коломойського в нафтогазовій сфері.

Коломойський, поки Корбан сидів в тюрмі, "отжав" на себе його партію. "Укроп" тоді заважав опозиційністю до влади, а Коломойський намагався домовлятися з Порошенком. І пішов на "отжим" партії товариша поки той сидів.

Інший близький друг - Борис Філатова - взагалі зараз перебуває ближче до Порошенка ніж до Коломойського.

Хоч приблизно відчуваєте масштаб, жорстокість та перспективи цього протистояння для Коломойського?https://www.facebook.com/yevgen.karas

Subscribe

 • бабы доведут до цугундера

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments