pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

збиткове

"25.03.2019 Убытки МАУ достигли 2,7 млрд грн. Авиакомпания Коломойского в 2018 году увеличила убыток в сравнении с 2017 годом в 9 раз."

Безвіз + ловкости = смерть монополісту.
Наріжним каменем у надконкурентному середовищі, яким є корпоративний західний бізнес, є не засоби виробництва, не доступ до фінансів, а методи керування. Там нікому в голову не прийшло , "льожа на боку " на березі Женевського озера крити матом підлеглих рабів і давати вказівки "мочіть підарасов" своїм кишеньковим кловунам. Красти кошти вкладників, купуючи на них ріжну проституйовану публіку: суддів, депутатів , журналістів і просто от кловунів.
За чверть віку Коломойскій (і іже с нім) були дещо розбещені. Тому така ідіосинкразія до ЄС, бо на горизонті вимальовується "геть з бізнесу". Король-то голий.
Subscribe

 • противные

 • "и Ленин великий нам путь озарил"

  Дми́трий Миха́йлович Па́нин (1911, Москва — 1987, Париж) — русский мыслитель, философ и публицист, инженер, политический заключённый. «Лубянка —…

 • добить приставов

  В феврале 1917 года М.М. Пришвин записал в те дни в своем дневнике: "Две женщины идут с кочергами, на кочергах свинцовые шары — добивать приставов".…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments