pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

"тисячі дизлайків за хвилини"

Музика України
4 місяці тому
Чому так багато дизлайків?! Це схоже на спрямовану атаку!

Denial Olpsoon
4 місяці тому
Песня хит! Я не пойму откуда столько дизлайков? Утром их почти не было..... Комментарии почти все положительные.. Просмотров много... Очень подозрительно.... Такое ощущение что это накрутка дизлайков.... Ютуб что это такое?!!

Sasha Mayer
3 місяці тому
Чудова пісня! Така заворожуюча, чарівна..!Обожнюю Казку! З нетерпінням чекаю прем‘єру альбома) але я не розумію чому тут так багато дизлайків? Читаю коментарі, майже всім сподобалась пісня, тоді ж звідки стільки дизлайків?

Yuriy Ghost
3 місяці тому
Круто! Onuka, The Hardkiss і тепер Каzka топчик української поп сцени, який не залишить байдужим будь якого меломана. P.S. Пропоную провести розслідування, щоб дізнатися звідки приїхали фури дізлайків.
https://youtu.be/kZmp3FyFNCE

Нова форма гібридної війни: Росія збиває дизлайками українські пісні в YouTube

Новий напрямок гібридної війни Росії проти України.

Росія навмисне топить україномовні кліпи, які вибиваються в рейтингу YouTube, ставлячи тисячі дизлайків.
Прошу, не полінуйтеся прочитати і поширити. Воно того варте.

Ютуб нещодавно запустив рейтинг музичних відео за країною.
Українці розчаровано дізналися, що в нас низькопробна російськомовна попса посідає найвищі місця в рейтингах.
Шкода, але я чогось іншого навряд чи очікував від українців.

Але днями промайнула новина, що україномовний кліп гурту KAZKA “Плакала” вийшов на перше місце в рейтингу українського Ютубу.
А далі за допомогою Валерія Неспайлика я відкрив, що новим україномовним кліпам 2018 року, імовірно, автоматично накручують тисячі дизлайків.

Ось кілька прикладів.

1. Кліп гурту KAZKA “Дива” – 15 тис. лайків і 17 тис. дизлайків.

2. Кліп гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ “Листопад” – 4,3 тис. лайків і 1 тис. дизлайків.
Цікаво, що одразу після виходу кліпу з’явилося 2 тис. дизлайків за лічені хвилини, і це хтось зафіксував у коментарях (див. скріншот). А потім, схоже, частково прибрали дизлайки. Цікаво також те, що цей кліп зараз посідає 16-ту сходинку в рейтингу українського Ютубу.

3. Кліп Zlata Ognevich “Do мене” – 16 тис. лайків і 5,4 тис. дизлайків.

4. Кліп гурту MamaRika – ХХДД – 10 тис. лайків і 5,4 тис. дизлайків

5. Кліп гурту KAZKA “Плакала”, який зараз очолює рейтинг Ютубу в Україні, має відключені лайки і дизлайки. Таке зазвичай коли багато дизлайків.

Усі вищевказані кліпи – недавні. Схоже, всі активно піднімалися в рейтингу YouTube, відповідно їх збивали дизлайками. Попри це, пісні “Плакала” все ж якось чудом вдалося пробитися [на перше місце].

Щоб підтвердити гіпотезу атаки на пісні в рейтингу YouTube, я також переглянув співвідношення лайків і дизлайків близько сотні пісень українських виконавців, які трохи старіші за вищенаведені. В них при мільйонах переглядів співвідношення дизлайків до лайків – кілька відсотків максимум. Тоді як у нових кліпів, які вибиваються в топ, – аж 20-50% дизлайків.

Також може бути гіпотеза, що багатьом людям просто не подобаються конкретні вищенаведені виконавці, тому вони завзято дизлайкають їх.
Але я перевірив інші пісні цих виконавців, які за стилем і подачею кліпів практично не відрізняються, – і в них немає такої великої кількості дизлайків. Отже, теж відпадає.

Хто за цим стоїть?
Варіантів може бути кілька, які не виключають один одного:

Ольгино з відмашки з Кремля.
Російські ватники.
Українські ватники.
Але загалом – це рускій мір.

Що робити?
Слухати україномовну музику.
Підтримувати україномовних виконавців.
Підтримувати проекти, які розкручують україномовних виконавців – наприклад, MVUA (канал на Ютубі) та “Українська пісня кожного дня“.
Поширювати цей пост, щоб набув розголосу.
Наголошу, що такі масовані атаки дизлайками (імовірно, ботами) на україномовні пісні, які нещодавно з’явилися і вибиваються високо в рейтингу Ютубу в Україні – це ще один дуже важливий аспект війни Росії проти України. Їм дуже пече українська мова і культура.
https://novynarnia.com/2018/07/13/nova-forma-gibridnoyi-viyni-rosiya-zbivaye-dizlaykami-ukrayinski-pisni-v-youtube/


Они также сообщили, что после накруток с музыкальным продюсером Kazka Андреем Уреневым связывались люди, которые предложили свои услуги для улучшения статистики. «Как говорят в комментариях на наших соцстраницах, заказать дизлайки — недорого. В среднем это стоит 1 российский рубль (около 40 украинских копеек) за дизлайк, но есть и дешевле», — говорит PR-менеджер Kazka.

Ущерб, который атаки нанесли коллективу, оценивают скорее как репутационный. Несмотря на то, что дизлайки признали недействительными, видео коллектива пропало из раздела «Рекомендованные».

https://ain.ua/2018/05/11/chernyj-smm-ukrainskogo-showbiza
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments