pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

{формула масиву}

"Я подивився йому прямо в лице, але він навіть не помітив мене - занурившись у себе, простував своєю дорогою. Я зупинивсь і замислився. «Цей старий,- подумалось мені,- уособлення найстрашнішого злочину. Він не може бути наодинці. Він - людина юрби. За ним марно стежити, бо ні про нього, ні про його вчинки я так і не знатиму."
Едгар Алан По "Людина натовпу"

"Маса - це кожний, хто сам не дає собі обґрунтованої оцінки - доброї чи злої, а натомість почуває, що він «такий, як усі», і проте тим не переймається і навіть задоволений почуватися тотожним з іншими."
Ортега-і-Гесет "Бунт мас"— Мені було дуже складно вести цю справу проти когось із цього потяга, тому що в кожному випадку людина мала алібі, причому від особи, найменш для цього підходящої. Таким чином, Мак-Квінн і полковник Арбетнот зробили алібі один одному — двоє людей, зовсім різних, між якими аж ніяк не могло бути знайомства раніше. Те ж саме було з англійським камердинером і італійцем, між леді зі Швеції та дівчиною-англійкою. Я сказав собі: це неможливо — вони не можуть бути усі в цього замішані!

Потім, месьє, я побачив прозріння. Вони всі в цьому замішані. Для стількох людей, пов’язаних зі справою Армстронгів, подорож одним і тим же поїздом була не просто дивною: це було неможливо. Це не був випадок, а задум. Я пригадав фразу полковника Арбетнота щодо суду присяжних. Суд присяжних складається з дванадцяти осіб — було дванадцять пасажирів — Ретчетту нанесли дванадцять ран. І річ, яка мене так довго турбувала — чому в такий період року вагон Стамбул — Кале повністю заповнений — отримала елементарне пояснення.

Агата Кристи "Вбивство у Східному Експресі "

Суддя
Всіх побити вас годиться!
Я навчу вас запираться!
Хто убивця командора?

Пасквала
Вся громада, мій сеньйоре.
...
Суддя

Допит я провадив строго,
щоб розкрити злодіяння,
та свідоцькі показання
не дали мені нічого.

З тих селян одна досада:
що вже я їм не робив,
на питання: "Хто убив?" —
твердять всі водно: "Громада".

Я на муки брав душ триста —
все даремно, марна праця:
не назвала винуватця
чернь уперта, норовиста.

Брав дітей — здавалось, ось би
хто нас виручити міг,
та не діяли на них
ані просьби, ані грозьби.

Сам тепер усе вирішуй,
як тут діло повести:
або їх усіх прости,
або всіх їх перевішай.

...
Рехідор
Усякого почуєш од людей;
не проста річ орудувать громадою.

Естеван
Вдамося ж до сеньйора за порадою.

Лопе де Вега "Овеча криниця"Excel / Формули та функції / Формули / Приклади формул масивів і рекомендації

Кожен досвідчений користувач Excel має знати, як використовувати формули масивів, які дають змогу виконувати складніші обчислення. Цю статтю створено на основі низки дописів "Досвідчений користувач Excel" Коліна Уілкокс.

Вміст окремої клітинки у формулі масиву змінити не можна. Програма Excel покаже повідомлення про те, що ви не можете змінити частину масиву.

Усю формулу масиву переміщати та видаляти можна, але її певну частину – ні. Іншими словами, щоб зменшити формулу масиву, потрібно видалити наявну формулу та ввести нову.

Недоліки формул масивів

Попри всі переваги формули масивів мають також свої недоліки:

Іноді час від часу можна забути натиснути сполучення клавіш Ctrl+Shift+Enter. Це може трапитися навіть із самими досвідченими користувачами програми Excel. Пам’ятайте, що потрібно натискати це сполучення клавіш, щоб ввести або змінити формулу масиву.

Інші користувачі ваших книг можуть не розуміти цих формул. На практиці формули масивів зазвичай не пояснюються на аркуші. Якщо іншим користувачам доведеться вносити зміни до ваших книг, не використовуйте формули масивів або переконайтеся, що ці користувачі розуміють, як їх змінювати за необхідності.
Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments