pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

свій до свого по своє

Росія погрожує ввести в Азовське море флот з авіацією через затримання українськими прикордониками кримського судна "Норд", яке займалося рибальством під російським прапором.

Затримання судна відбулося 25 березня поточного року. Риболовецький корабель під назвою "Норд" під російським прапором перебував за 15 кілометрів від українського узбережжя, коли його затримали співробітники Держприкордонслужби. Виявилося, що судно зареєстроване в окупованому Криму, а екіпаж у складі 10 осіб мав "російські паспорти".

За словами речника ДПСУ Олега Слободяна, за законом і судно, і члени його екіпажу є українцями. Вони порушили правила перетину адміністративного кордону з тимчасово окупованими територіями і на підставі цього були затримані.

"З нами російська сторона зв'язатися не намагається, оскільки прекрасно розуміє, що судно українське, громадяни України затримані на підставі українського законодавства", - підтвердив думку Слободяна начальник управління прикордонників Криму.

Тепер Москва погрожує Україні введенням в Азовське море флоту і авіації, таким чином реагуючи на затримання судна "Норд".
Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/zatrimannya-krimskogo-sudna-nord-rosiya-pogrozhuye-vvesti-flot-i-aviaciyu-v-azovske-more-1135023.html
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments