pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

яке їхало - таке й здибало

Яна Вікторович, УП, 12.09.2006, 12:32

Віктор Янукович, як відомо, привів у Кабмін своїх ідеологічних соратників. Як виявилося, вони близькі не лише завдяки партійності, але й грамотності. Як і прем’єр-міністра, у значної частини його Кабміну проблеми з українською мовою.

Свого часу Віктор Янукович запам’ятався тим, що запровадив нове написання своєї посади.
На його думку, вона мала б писатися як "прємьєр-міністр".

Микола Азаров виявився достойним заступником Януковича. Він теж не знає, як пишеться ця клята назва. На думку Азарова, її слід писати через апостроф і букву "е" (прем'ер-міністр).

Віце прем’єр Володимир Рибак знає, як правильно пишеться слово "прем’єр-міністр", але явно сумнівається, скільки частин цього слова слід відмінювати. Тому спочатку вирішив провідміняти обидві частини замість однієї, як пропонує правопис віце-прем'єра-міністра. Також міністр житлово-комунального господарства погано орієнтується в українських назвах місяців, тому в заяві вжив російське слово "август".

Андрій Клюєв вирішив не демонструвати загалу своє незнання української мови, тому в заяві свої дані вказав російською мовою.

Натомість міністр екології Василь Джарти вирішив доповнити українську абетку новою буквою, написавши слово екологія через російську "э"-- экології.

Єдиним грамотієм в Кабміні
виявився міністр вугільної промисловості Сергій Тулуб.

Нових перлів від Віктора Федоровича громадськість не отримала. Після публічної ганьби у 2004 році він тепер дуже ретельно ставиться до власноручного написання документів – віддає їх писати грамотним людям або набирати на комп’ютері, де передбачена автоматична перевірка тексту на помилки.

Так Янукович вчинив і цього разу, доручивши набрати текст заяви про складення повноважень на комп’ютері.
http://pravda.com.ua/news/2006/9/12/47248.htm 

Не секрет, що всю роботу Януковича виконує Азаров.
Азаров років 7-8 керував податковими органами, підписав тисячі й тисячі нормативних документів, а українською мовою і двох слів не зв'яже. Виникає питання, а чи він розумів, що він понапідписував?

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments