pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

connections

Лем у свої бесідах кількаразово згадував російського вченого-математика В.Налімова, який зі своєми формулами вищої математики сміливо наскочив на лінгістику, а заразом і поширив її межі. За Налімовим мовою найвищого гатунку "найтвердішою мовою" є спіраль ДНК, а мовою найнижчого штибу мабуть є малярство імпрессіоністів-кубо-дадаїстів. (До речі ще раз про генетичне виродження). Проміжною мовою є людська мова, яка проміж себе також може бути "твердою" (мова програмування, а ще точніше мова програмування низького рівня - ассемблер, в якому все однозначно) і "м'якою" (крайній випадок - мова індійської філософії, в якій все дуже й дуже умовно.)

Непересічним фахівцем у царині людських взаємин був Ерік Берн (широко знаний за "Ігри, в які грають люди" і дещо менше "Секс у людському коханні"). Він десь зауважував, що людське спілкування це як процес поглинання їжі. Їжа, як відомо може бути калорійною і не дуже, свіжою і протухлою, вона можа подовжити життя хтозна як довго, а може і отруїти його прямо на місці аж до летального результату.

Так от нарешті про "Камєді клаб Украіна на каналє Інтєр". Шо це було? Якою мовою? Мене вистачило на 30 секунд і одразу знудило. Мабуть з'їв шось не те.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments