pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

"Россия возьмет в долг $200 млрд на модернизацию ЖКХ"

"Росстрой" начал проект по модернизации инфраструктуры жилищно-коммунального хозяйства, на реализацию которого Всемирный банк выделяет России в долг $200 миллиардов.
"Для Российской Федерации это ($200 миллиардов) будет займ, для регионов - грант за хорошее поведение", - отметил Круглик.  // Вести.Ru

Здається не помилка.

Последние новости: 
07.09.06 17:20 Россия потратит на модернизацию инфраструктуры ЖКХ $200 млрд НТА - Приволжье
07.09.06 16:13 Россия возьмет в долг у Всемирного банка $200 млрд Новый Регион
07.09.06 15:07 Россия возьмет в долг $200 млрд на модернизацию ЖКХ Вести.Ru

Нікому не відомий пан Круглік, що бере в борг $200 млрд., це ще більш вражаюче аніж геолог Пахло-Азаров, що краде з українського бюджету $10 млрд.

Якщо це так, то зовсім скоро зовнішній борг Росії може сягнути 500 мільярдів доларів. Чим вони, цікаво, збираються його віддавати?

Російський політик Юрій Крупнов (відомий кількома книжками щодо майбутнього Росії, співавтор Максіма Калашнікова-Нечипоренка) бідкається, що Росія занадто урбанізована. З його точки зору російські міста треба негайно розселяти.

Антиманіпуляційний, за задумом Contr-Tv.Ru - налаштований рішуче. Росію врятує тільки "натуральное хозяйство".  Проте з огляду на 20 тисяч дєрєвєнь, що зникли в Росії в пострадянський час, (і ще 30 тисяч, які от-от зникнуть), якось не дуже в те вірится.

Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments