pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

"відігнати свиней від яблуні"

Головними закидами з боку регіоналів на адресу помаранчовї влади (урядів Тимошенко і Єханурова) були зростання ціни на цукор, на пальне і на газ. За цукор поїдом їли Порошенка, а на пальне й газ "треба вміти домовлятися з Росією".
Десь рік назад під час радіопрограмми про жахи подорожчання цукру пролунав голос слухача з Кривого Рога: "Про що ви верзете? Мої батьки пенсіонери на пенсію придбали телевізора і вже наскладали на пральну машину. А ви тут теревените про те що цукор подорожчав на півтори гривні. То й хай собі дорожчає!"

За півтора роки середні статки українців зросли практично удвоє, тут Ющенко, коли його засвистали на Всесвітньому конгресі українців,мав цілковиту рацію.  Попри зростання цін на цукор, побутової техніки та автомашин було придбано удвічі більше і це видно неозброєним оком.

Що ж тепер знову хоче той облізний "лігнвоінвалід" Азаров?
- повернення попередніх митних ставок на імпорт - тобто подорожчання телевізорів, пилесосів, пральних машин та ін. на 30-50% ( а з урахуванням падяння гривни ще більше);
- відновлення "економічних зон" з одночасним "відшкодуванням збитків нанесених їх відміненням";
- пріоритетний розвиток металургійної та вугільної галузей;
- зменшення виплат сільским учителям.

Є сумніви, шо відновлений податок на імпорт піде скажімо на донецький "Норд", а не буди "відшкодованим ПДВ" Ахметову. Учора, виступаючи в київському університеті Азаров бідкався, що в Україні занадто багато студентів і замало робітників. Чомусь до 2005 року, коли від був фактичним прем'єром (як і зараз)  від про це не згадував. Відповідь проста - робітники "раптово" стали отримувати значно більше, а у можновладних дегенаратів (за Клімовим) "комплекс скупого рицаря". Серце у них, бачте, кров'ю обливається, що за робітниками треба ганятися, а отже й платити, а не топтати їх ногами як раніше.
Позавчора розмовляв з однією сільскою жінкою, син якої працює в Києві на будівництві, здається на зовнішному оздобленні,  на висоті. "Заробив 5000 гривень".
Як гриби ростуть будівельні магазини й супермаркети, бо люди активно будуються і роблять ремонти. Тому що вперше за останні 15 років у них з'явилися вільні кошти. Тому що раніше цих коштів не було, бо вони відбиралися через високі акцизи, через "поверненя ПДВ" донецьким, а це практично 20% податок на кожного українця .Тому що країною керувала "азаровщина", яке нині повертається. Проте тепер завдяння у Азарова складніше, бо одна справа примати в стійлі, а інша - загнати в стійло.

Хочеться думати, що Ющенко - стратег високого гатунку. Принаймні хочеться у це вірити, бо що лишається?

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments