pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

митець в тенетах

Де ти був, Адаме?
Г.БелльЕротичний відео-арт лондонської художниці норвезького походження Хільди Кроні Хьюз отримав нагороду Bloomberg New Contemporaries. Зокрема, у ньому оголена жінка протягом 11 хвилин намагається виплутатися з мотузки на дереві, повідомляє видання Stanislavske.tv.
Як виявилося, ролик з'явився на світ зовсім випадково. Хільда планувала відзняти зовсім короткий відео-фрагмент на дві секунди для власного арт-проекту, до вона висить оголеною між гілок. Однак художниця випадково заплуталася серед мотузок, а весь процес її вивільнення зафіксувала камера.
Згодом Хьюз зважилася завантажити свою роботу на «YouTube» і відразу ж стала зіркою інтернету. В даний час ролик під назвою «Єва знаходить свого Адама» набирає десятки тисяч переглядів. Восени він «відправиться в тур галереями Великобританії.
«Межа між вигадкою і реальністю ламається. Спочатку люди думають, що це смішно, але потім бачать, що лихо реальне, і перестають сміятися. Але я не проти, тому що зробила це для публіки», – так секрет успіху відео пояснює сама художниця.

16+
https://youtu.be/1Hp8X9CL70Y


SelfReferencingName
I cried and cried watching this.

MonsieurDuban
Take a knife next time.

Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments