pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

інколи вони повертаються

ЗНАЙОМТЕСЯ, НОВИЙ УРЯД ЯНУКОВИЧА
УП, 04.08.2006, 23:22  
 
 Микола Азаров - перший віце-прем’єр та міністр фінансів.     
 Дмитро Табачник - віце-прем'єр 

БЫЖО 05.08.06 08:41
Tішить наявність у списку дімехая табачніковіча, який радив ющу повіситися разом з бабою Параскою.В 2004 году тогдашний вице-премьер Украины по гуманитарным вопросам Дмитрий Табачник рассказал журналистам, что Янукович передал одно из известных писем историка Михаила Грушевского в дар Национальному музею Украины. В апреле 2005 года сотрудники Львовского центрального исторического архива сообщили прессе о пропаже за последние несколько лет множества ценных документов, в числе которых было названо то самое письмо Грушевского. 26 апреля депутаты верховной рады потребовали от генпрокуратуры Украины выяснить, каким образом украденный документ оказался в руках Табачника и Януковича, а Галицкий районный отдел милиции Львова возбудил по факту хищения документов уголовное дело.
http://www.compromat.ru/main/ukraina/janukovichnedo.htm

В регіонах, де певна частина населення в силу історичних причин послуговується не українською, а російською мовою, розпочалась активна пропаганда проти шкіл з українською мовою навчання. Люди з команди Януковича шантажували батьків учнів, вимагаючи, аби ті забрали своїх дітей з українських шкіл, порушуючи в такий спосіб конституційне право громадян одержувати освіту тією мовою, яку вони вибирають. Паралельно у Дніпропетровську, Донецьку та Харкові почали закривати нечисленні українські школи. Президент України демонстративно ігнорував звернення батьків та громадськості щодо утисків їхніх прав. А віце-прем'єр з гуманітарних питань Дмитро Табачник під час свого перебування у Донецьку публічно заявив, що з українськими школами у цьому місті буде покінчено.

Сам Янукович у супроводі віце-прем'єра Дмитра Табачника та керівника адміністрації Кучми пана Медведчука у розпал передвиборної кампанії вломилися до хворого предстоятеля УПЦ Московського Патріархату митрополита Володимира і, погрожуючи звільнити його з роботи (!!!) вимагали оголосити анафему Віктору Ющенку і всім, хто за нього проголосує.

http://www.mignews.org.ua/zayav.php?id=526

Специфіка олігархічної влади в Україні полягала в тому, що всі три її клани — київський Медведчука-Суркіса , дніпропетровський Пінчука та донецький Ахметова — очолювалися етнічними євреями. Всі вищевказані політики і бізнесмени водночас активно маніфестували свою єврейськість та приналежність до юдейської віри. В цьому не було би нічого провокативного, якби водночас Медведчук, Суркіс, Пінчук, Янукович та їхні команди не знищували українську культуру, український книгодрук, українську освіту, українську духовність. Причому, робили це демонстративно. Наприклад, зять президента Кучми Пінчук відкривав у Дніпропетровську черговий об'єкт величезного єврейського духовно-освітньо-культурного центру і водночас закривав українські школи, ліквідовував українські ЗМІ, чинив перепони діяльності українських церков. Те ж саме проробляли Ахметов у Донецьку, Суркіс і Медведчук у Закарпатті, призначені ними губернатори в більшості регіонів України. Відтак, бажали вони цього чи ні, але поступово у свідомості рядового українця поняття “лідер євреїв” і “українофоб” ставали синонімами.

http://www.mignews.org.ua/zayav.php?id=526


Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments