pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

хто про що, а Пилип про опеньки

Хазін знов завів пісню про неминучий на його думку крах долара. Схоже це стало його нав'язливою ідеєю. Років з п'ять тому мені потрапила до рук цікава збірка "Распад мировой долларовой системы: ближайшие перспективы. Сборник работ.- М.: Издатель Н.Е.Чернышова, 2001.- 368 c."
http://www.netda.ru/belka/economy/aspec/raspad$.htm#cont

Тодішні апокаліптичні настрої були обумовлені нещодавніми азійською а потім і російською кризами. З того нічого не справдилося, принаймні поки що.
Єдине що впало в око - окремішний допис Дєлягіна delyagin "в захист США" , де він висловив просту і беззаперечну думку, що долар забезпечаний не економікою США, а здатністю американського уряду  впливати на глобальні процесси. Вона є безумовною.  Відтак будь-які просторікування щодо критичної величини зовнішнього боргу США не є беззаперечними. Насправді нікому не відомо де межа витривалості  долара.

Subscribe

 • бабы доведут до цугундера

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments