pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

не повторюйте помилок

Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко)
4 hrs ·

Повторю про Бузину те, що сказала ТСН. Такої операції - "вбивство Ярослава Галана-2, Або сакральна жертва" - давно бракувало в сценарії цієї війни, і пройшла вона зразково-показово - якраз Путіну до столу. Але головне зараз не в цьому.

Головне - щоб усі наші публічні діячі, які свого часу вляпалися в фсбшні (кгбшні) гроші/підписки і не знають, як тепер із того вив'язатися, зрозуміли, що це сигнал - їм. Що "Контора" не знає "своїх" - навіть якщо ви "потомственний чекіст" і на "ти" з рос. послом, це не ґарантує, що вас не внесуть у розстрільний список, коли ваша смерть стане їм вигіднішою за ваше життя.

Тому - тільки автолюстрація, тільки камінґаут! (Не повторюйте помилок попереднього покоління, яке в 1990-ті вирішило мовчати, сподіваючись, що "рассосьотца"!). Зараз один колективний покаянний лист може реально зрушити лавину - і країна почне нарешті звільнятися від спрута, який її обплутав (і скаже колись спасибі вам і вашим дітям!), - і свою шкурку спасете.

Словом, "товарищи десантники, сдавайтесь! Вас ждет сухая одежда, горячий чай и наше радушие" (с)). А що жде з тамтої сторони - вам сьогодні продемонстрували.

 Оксана Забужко
 Олесь Бузина
 Закінчила:
Київську середню школу №82 ім. Т.Шевченка  (1977), 
Київський університет ім.Шевченка (1982)
 Закінчив:
Київську середню школу №82 ім. Т.Шевченка  (1986),
Київський університет ім.Шевченка (1992) 
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 20 comments