pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

"...в опері сьогодні бал, всяке хоче бути гостем.."

"...І тоді я подумав, роззираючись надовкіл, що їх тут, у цьому кафе, взагалі до біса — і більшовиків, і фашистів, і всіляких кріейторів, і різних інших богошукачів-технологів, на кого не глянь — фізія з ґлянцевої обкладинки, і всі з усіма щось перетирають, про щось добазарюються. Бо насправді це така маленька-премаленька сімейка, і всі з усіма тут уже давно переспали, і розмови всі в них лише про те, кому Гусинський подарував ТУ-154 і пів-Кіпру під аеродром на додачу. І тому їм уже ніколи не зрозуміти того, що трапилося в нас наприкінці року Божого 2004-го".
---------------
Це так Андрухович ось тут про нещодавнє московське збіговисько, де він мав нагоду бути.

А ось подібне збіговисько з тією ж публікою (вигляд із середини).

Один (Павловський) придумав отруїти Ющенка і розв"язати в Україні війну, другий (Холмогоров) закликав розстріляти Майдан, третій (Лєонтьєв) вже зійшов піною і зовсім сказився, четвертий (Фролов) організовув ідіотські "хресті ходи" проти Ющенка, п'ятий, шостий...

Перепрошую, але ж падлюка на падлюці і кримінал на криміналі. І все їм сходить з рук, вони все ще про щось зарозуміло патякають. Вони знову погрожують. Вони уособлють і формують тамтешню суспільну думку.

Я не симпатик Павла Штепи ("Московство"), з його біологічним несприйняттям москвина, але як дивишся на цю публіку...

Слава богу, шо ми їх здихалися усім гамузом разом з їхніми ідіотськими "прааэктамі"! Хай собі проектують "Россия-2", "СССР-3", "Евразия-4", але хай ті проекти втілюються вже без нас. Бо ж чи нам пороблено?

Проте хочеться щиро побажати їм долі Погребинського й Піховшека (теж пихаті(були), теж бородаті, - чи така порода?), котрі за останні два місяці вже мабуть почорніли від пиятики. А воно ще не кінець.

P.S. Зі згаданим там "філософом Аркадієм Малером" я нещодавно перетнувся в ЖЖ.
Звісно, шо він пришелепкуватий.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments