pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

"наша Прага"

"Это построено на украденное русское золото"
4 сентября построенной на русское золото Праге-6 стукнуло 82 года. Она была построена президентом Масариком для высших чинов 450 000 чешских легионеров, ограбивших Россию. В начале осени 1920 года президент Масарик получил известие о том, что награбленное русское золото (треть золотого запаса Российской империи, который преданный чехами Колчак вез с собой в золотом эшелоне) благополучно вывезено из порта Владивосток и прибывает в порт Триест. Добыча мародеров, предателей и убийц - иными словами, чешских легионеров - была огромной. Они волокли в нищую Чехословакию не только русское золото, но и все имущество опустошенной ими Сибири.

ВСЕГО ЯВИЛОСЬ В ЧЕХОСЛОВАЦКУЮ РЕСПУБЛИКУ РАЗНЫМИ ПУТЯМИ ИЗ СИБИРИ 520 000 ЧЕЛОВЕК. ДЛЯ ДОСТАВКИ ИЗ ТРИЕСТА В РЕСПУБЛИКУ ПОНАДОБИЛОСЬ 180 ПОЕЗДОВ. Добавим, что составы были длинные, вагоны с награбленным загружены "под завязку". Из Сибири вывезли более 1500 вагонов с добычей плюс от 30 до 100 вагонов с золотом Российской империи .

http://www.nprg.4mg.com/gallery/gal2/


Тобто чехи відбудували собі Прагу і влаштували собі гарне життя за рахунок російського золота, вивезеного з Росії "бєлочєхамі". Принаймні так стверджується. Кажуть навіть, шо у міжвоєнні роки рівень життя Чехословаччини був чи не найвищим у Європі. Не здивуймося.

Проте при уважному погляді виявляється, що в самій Росії НЕ БУЛО З ЧОГО відкладати відкладати такі величезні скарби. 85% росіян було "крестьянами", шо ледь животіли, бо кожен третій рік був голодним.

Головним спонсором Російської імперії була Україна.

К 1917 г. там проживало свыше 35 миллионов человек или 21% населения Российской Империи , производилось 90% угля и 70% железной руды страны, железнодорожная сеть была самой густой и составляла по протяженности треть от общеимперской (рассчитано по [3], [4], [12]). И, разумеется, нельзя забывать, что там производилась основная часть продовольствия.
http://rutenica.narod.ru/ukraina_18.html
(Привіт Паршеву, до речі)
Трьома основними "китами" світової економіки початку 20 століття були саме вони: вугілля, метал і зерно.
Одеса постала як третє місто імперії (після Москви і Петербурга) на експорті українського збіжжя. Отриманні кошти до виробників того збіжжя, звісно не доходили. Розгалудженість залізниці була викликана тією ж потребою - вивозу українских товарів. Загалом на три-чотири вивезених рублі в Україну повертався лише один. Для цього існувала спеціальна система податків і тарифів. Зустрічалося навіть, що подушний податок на українських селян був ушестеро вищий аніж в Росії. Так - чорноземи, але ж це українські чорноземи, споконвічно. На отриману "додаткову вартість" йшов розвиток Росії на схід, а також відбувалося нагромадження того самого золотого запасу.

Ніщо в світі не виникає ні з чого, і все на світі відбувається за чийсь рахунок. Таким чином те що було недоплачено українцям до 1917 року, Росія матеріалізувала в сотні тон золота, які потім потрапили до чехів "за так".

Як на сміх вже в радянські часи український газ пішов не в українські села, а передусім у чеські. Аби залагодити враження від радянських танків 1968 року Чехословаччина отримала від Москви величезні економічні  преференції, але знову ж таки - чиїм коштом?  РРФСР розпочала жити за рахунок своєї нафти лише в 1970-ті роки, а за рахунок свого газу лише у 1980-ті. Тобто Росія знову задобрила чехів тим, шо було знову віднято в українців, саме тому  ми мали хати-мазанки (замість котеджів)  відсутність доріг (замість автобанів), пенсії колгоспникам 6-12 рублів (замість подорожей Європою) і таке інше.
Звичайно, шо не все воно пішло не тільки на чехів. Проте тут достатньо і одного газу.

Як наслідок, і мабуть на знак подяки, чехи чіпляють на громадських закладах таблички "собакам і українцям вхід заборонено." Жартують вони так. Проте це не заважає їм розглядати Україну як головного постачальники дешевої робочої сили, ба навіть  головного рятівника від демографічної кризи. В демографії чехи звинувачують наш же Чорнобиль, він мовляв порушив статевий баланс - дівчаток народилося більше аніж хлопчиків. Легалізація шлюбів содомітів та європейська першість в педофілії (як і розпусті загалом) мабуть на демографію не впливають.


Чому ми бідні - бо дурні. Чому ми дурні - бо бідні. Та може воно і на краще... Не так швидко виродимося.

updated

ИЗ ИСТОРИИ ЭКСПОРТА РОССИЙСКОГО ГАЗА В ЕВРОПУ

Первый международный газопровод "Братство", по которому начал поставляться российский природный газ в Чехословакию, был введен в эксплуатацию в 1967 году. 
http://www.ngv.ru/magazin/view.hsql?id=1415&mid=64

 Шо за дурня?

Когда-то Украина не завозила голубое топливо, а наоборот - поставляла его, в ту же Россию. Было это в шестидесятые-семидесятые годы двадцатого века. Тогда, конечно, между странами отношения были братские, а не торговые, поэтому денег за транспортировку никто не платил. 
В пятидесятые-семидесятые годы были построены Дашава-Москва, Дашава-Рига и первые поставки газа отправили в европейскую часть СССР. В 1967 году через газопровод "Братство" украинское топливо стали качать в Европу.

http://www.podrobnosti.ua/projects/onthefront/2005/10/04/249255.html

От тепер правильно. Нє, ну шо за публіка?

Subscribe

 • Песенка на два такта

  "Тикание датчика в шлеме стало таким редким, словно на мембрану падали поодиночке зернышки песка. Услышав какой-то неразборчивый голос, я подумал,…

 • Непонятно

  Хроника деградации Ну что, ребята? Все готовы выполнить свой интернациональный долг? Fester Непонятно мы за талибов или нет Хроника…

 • життя твоє собаче

  "В августе 2014 г псковские десантники потеряли в одном бою в Украине 234 бойца. После этого они отказались воевать." "В России разработали систему…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments